• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 61

15835707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26939929 15835707 Na sprzedaż świetny dom jednorodzinny położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Wiewiórczej, tuż obok malowniczej Malty. Ta nieruchomość to świetna propozycja dla osób ceniących komfort, spokój i doskonałe połączenia komunikacyjne.   Budynek, odd...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 350 000 PLN (9 000 zł/m2)

4
2
150 m2
2003
15878179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27590276 15878179 Na sprzedaż duży dom piętrowy o powierzchni ok. 250 m2 + piwnica ok 125 m2 + garaż na działce 451 m2.Przystanek autobusowy ok 600 m od domu.Lotnisko Ławica ok. 800 m2Dom obecnie posiada 2 duże samodzielne mieszkania po ok 125 m2.Na parterze:- przestr...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 450 000 PLN (5 800 zł/m2)

8
2
250 m2
1980
15844392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26833622 15844392 Na sprzedaż: Nieruchomość przy ul.Obornickiej 252a ( skrzyżowanie z ul. Suszki ) . W skład oferty wchodzi domjednorodzinny wraz z działającym zakładem wulkanizacyjnym i przyległym sklepem.Lokalizacja jest wręcz idealna - to znana `ulica samochodowa`,...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 590 000 PLN (11 357 zł/m2)

6
3
140 m2
1959
15878744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27598128 15878744 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPowierzchnia: 152 m2Liczba pokoi: 5Liczba łazienek: 2Rodzaj zabudowy: bliźniakStan wykończenia: do zamieszkania do małego remontuRynek wtórnyWłasność: pełna własność, KW bez obciążeńDostępny od stycznia 2026Typ ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 300 000 PLN (8 553 zł/m2)

5
-
152 m2
1980
15752318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25157790 15752318 Marzysz o spokojnym domu w urokliwej okolicy Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w dzielnicy Antoninek  na Nowym Mieście - dom wolnostojący o powierzchni 150 m, usytuowany na działce o powierzchni 533 m, Lokaliza...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 170 000 PLN (7 800 zł/m2)

5
2
150 m2
1950
15811311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26433068 15811311 OpisZ przyjemnością prezentuję Państwu okazję zakupu domu w zabudowie bliźniaczej na poznańskich Smochowicach. Dom o łącznej powierzchni 167 m2 z ogrodem ok. 175 m2. Budynek zlokalizowany jest w pobliżu jeziora Kierskiego, w sąsiedztwie kameralnej za...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 350 000 PLN (8 084 zł/m2)

8
2
167 m2
2026
15826887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650072 15826887 Na sprzedaż – dom z potencjałem dla dużej rodziny. Nieruchomość położona na działce 791 m² w spokojnej części Świerczewa.W skład nieruchomości wchodzą:- dom mieszkalny (ok. 102 m²) – gotowy do zamieszkania- budynek w rozbudowie (docelowo ok. 184 m²) ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 799 000 PLN (6 290 zł/m2)

12
-
286 m2
1960
15868139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27366450 15868139 ENG VERSION BELOWNieruchomość, którą mam Państwu przyjemność przedstawić, z całą pewnością uznać można za jedyną w swoim rodzaju. Aby móc w pełni zrozumieć na czym polega wyjątkowość nieruchomości przy Junackiej 27, pozwolę sobie przybliżyć trochę hi...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 000 PLN (8 571 zł/m2)

7
2
280 m2
1969
15806244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26333300 15806244 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w Poznaniu w dzielnicy Nowe Miasto; osiedle Szczepankowo w uroczym miejscu z bardzo dobrym dojazdem do centrum Poznania. To urokliwe miejsce, z doskonałym dojazdem do centrum miasta, łączy ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 380 000 PLN (7 000 zł/m2)

5
2
340 m2
2003
15676236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23767102 15676236 DOM NA SPRZEDAŻSerdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą miejskiego domu, który będzie przechodził generalny remont, potrwa do 4 KW 2025r. Oferowana nieruchomość jest wyjątkowa gdyż potencjalny najemca może dostosować nieruchomość pod swoje in...

Poznań (Górczyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 590 000 PLN (8 756 zł/m2)

7
-
410 m2
-
15862345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27224436 15862345 Uniwersytet im. Adama Mickiewiczaw Poznaniuul. H. Wieniawskiego 161-712 PoznańOGŁOSZENIEPRZETARGU USTNEGO NIEOGRANICZONEGOna sprzedaż nieruchomościbędącej własnością Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,położonej w Poznaniu przy ul. Jana Mat...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 499 000 PLN (5 338 zł/m2)

12
-
1592.21 m2
-
15860244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181338 15860244 KAMIENICA INWESTYCYJNA NA SPRZEDAŻ - 85% UDZIAŁÓWPoznań, Jeżyce - ul. Kościelna Jeżycka 2Prestiżowa lokalizacja zabytkowa architektura ogromny potencjał inwestycyjnyNa sprzedaż 85% udziałów w zabytkowej, narożnej kamienicy z początku XX wieku, zlo...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 900 000 PLN (4 155 zł/m2)

12
-
2142.07 m2
1910