• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Pruszków

Znalezionych ofert: 36

15849428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26965664 15849428 Przestronny jednorodzinny dom wolnostojący położony w Pruszkowie na Żbikowie.Na parterze stylowy salon z kominkiem, łazienka oraz nowoczesna kuchniaNa piętrze 3 sypialnie oraz łazienkaW podpiwniczeniu pralnia, pomieszczenie grzewcze i zestaw pomiesz...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 749 000 PLN (9 717 zł/m2)

4
2
180 m2
1977
15644400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23149791 15644400 Dom z potencjałem w cichej części Pruszkowa ŻbikówNa sprzedaż wolnostojący dom murowany z 1982 r., o powierzchni 115 m, położony na przestronnej działce 652 m w spokojnej i zielonej okolicy Pruszkowa Żbików. Idealny dla rodziny szukającej komfortu,...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 060 000 PLN (9 217 zł/m2)

4
2
115 m2
1982
15830453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26673997 15830453 Dom usytuowany w Pruszkowie o powierzchni całkowitej 280 m2.Znajduje się w zwartej zabudowie i przylega do trzech innych budynków.Górna kondygnacja budynku to przestrzeń mieszkalna o powierzchni 160 m2 która została nadbudowana w 2015 roku.Dolna kond...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 399 000 PLN (4 996 zł/m2)

4
3
280 m2
2015
15861078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27197239 15861078 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 250 000 PLN (10 246 zł/m2)

5
3
122 m2
2025
15794828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26082390 15794828 Do sprzedaży nieruchomość w Pruszkowie na ul Twardej. Działka o powierzchni 832m2 zabudowana budynkiem wolnostojącym o powierzchni 136m2 w pełni podpiwniczonym .Dom składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnych. Działka zagospodarowana jak wi...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 399 000 PLN (10 287 zł/m2)

5
2
136 m2
1970
15885134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27717853 15885134 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 250 000 PLN (10 246 zł/m2)

5
3
122 m2
2025
15885640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27734536 15885640 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km do stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 550 000 PLN (9 509 zł/m2)

6
2
163 m2
2025
15801191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26228904 15801191 UWAGA, TĄ NIERUCHOMOŚĆ KUPISZ BEZ PROWIZJI POŚREDNIKA.  Na sprzedaż 2 domy wolnostojące w świetnej lokalizacji Pruszkowa,  o powierzchniach około 250 - 270 m2 3 garaże Zaledwie 8 min spacerem do stacji WKD Tworki. Dojazd WKD do centralnej części Wa...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 600 000 PLN (5 000 zł/m2)

12
2
520 m2
1986
15857040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27109781 15857040 BEZ PROWIZJI, BEZ PCC, STAN DEWELOPERSKI  Ogłoszenie dotyczy nieruchomości skrajnej z działką o powierzchni 431 m2. Kameralna inwestycji deweloperska (łącznie jedynie 3 nieruchomości). Do stacji SKMPKP Pruszków, kilkanaście minut spacerem, lub 3 mi...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 670 000 PLN (9 824 zł/m2)

5
3
170 m2
2025
15818953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26643755 15818953 12 bliźniaka w stanie deweloperskim w Pruszkowie ( Żbików ) Powierzchnia całkowita - 184m , garaż 19,1m. 3 sypialnie, salon, garderoba, 2 łazienki, kuchnia, spiżarnia. Budynek odebrany w 2012 roku.Działka 627m taras 25m, balkon ok 5m.Woda, prąd , gaz...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 449 000 PLN (8 782 zł/m2)

4
2
165 m2
2012
14127740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44803 14127740 Na sprzedaż wolnostojący dom oraz garaż wykorzystywany na produkcję i magazynowanie. Budynek położony na pograniczu Piastowa i Pruszkowa. Łączna powierzchnia obiektu to ok. 425 m2. Część mieszkalna ok. 105 m2. Budynek wzniesiony w latach 80. Materi...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 560 000 PLN (3 671 zł/m2)

3
2
425 m2
1982
15870848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom podzielony na trzy niezależne mieszkania 27441402 15870848 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu podzielonego na trzy niezależne mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Królowej Jadwigi.NAJWAŻNIEJSZE  ATUTY- 700 m od PKP Pruszków- spokojna, cicha ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 990 000 PLN (8 541 zł/m2)

9
-
233 m2
-