• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Przyłęki

Znalezionych ofert: 6

15894357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27941052 15894357 TYLKO U NAS Bardzo ładny dom wolnostojący na sprzedaż w Przyłękach. Nowa niższa cena !!! Obecnie pełni funkcję domu dwurodzinnego - mieszkanie na parterze oraz oddzielne z niezależnym wejściem na piętrze. Możliwość przywrócenia fun...

Przyłęki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

798 000 PLN (3 627 zł/m2)

5
-
220 m2
-
15893042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, parterowy - 4 sypialnie 27899745 15893042 Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze!Prezentuję nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej i malowniczej części Przyłęk. Nieruchomość została wybudowana według projektu Dom w Przebiśniegach 9G, z wprowadzonymi zmianami zwiększającymi komfo...

Przyłęki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 550 000 PLN (6 151 zł/m2)

5
2
252 m2
2025
15774723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom parterowy w wyśmienitej lokalizacji!!! 25656935 15774723 Dom jednorodzinny, parterowy, duża działka, solary, klimatyzacjaOPIEKUN OFERTYKRZYSZTOF SAŁEKTEL: 513-383-127Na sprzedaż komfortowy dom parterowy z 2007 roku o powierzchni użytkowej 129,5 m², położony w spokojnej okolicy w miejscowości Przyłęki pod B...

Przyłęki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

920 000 PLN (5 576 zł/m2)

3
1
165 m2
2007
15877682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oryginalny dom w bajkowej scenerii. 27576185 15877682 Bajkowy, drewniany dom w Przyłękach - wyjątkowy klimat, cisza i bliskość naturyNa sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o niepowtarzalnym charakterze, położony w malowniczej i spokojnej części Przyłęk (gmina Białe Błota). To idealna propozycja dla osó...

Przyłęki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

829 000 PLN (9 011 zł/m2)

5
2
92 m2
2007
15860017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak 140 m2 Przyłęki Działka 700m2 27180257 15860017 Nowoczesny bliźniak 140m2 w Przyłękach Działka 700m2 Szukasz domu, który łączy ciszę natury z szybkim dojazdem do miasta? Odkryj ofertę dwóch komfortowych domów w zabudowie bliźniaczej w podbydgoskich Przyłękach (projekt GŁUSZEC III MOD).Atuty: - Te...

Przyłęki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

755 000 PLN (5 393 zł/m2)

4
-
140 m2
2024
15869188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27403002 15869188 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny parterowy dom w cichej i spokojnej okolicy w Przyłękach Na sprzedaż parterowy wolnostojący dom z 2006 roku w cichej i spokojnej okolicy w Przyłękach Dom o powierzchni 130 m2 położony na działce o powierzch...

Przyłęki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

920 000 PLN (6 815 zł/m2)

3
-
135 m2
-