• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Pucice Wiejska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiejska i Pucice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15662621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23504678 15662621 Willa w cichej i pięknej ,zielonej dzielnicy Warszawy jakim jest Ursynów - Grabówek.Willa jest przestrzenna ,duża ilością okien ze wszystkich stron.Dom zaprojektowany jest przez znanego Architekta Wojciecha Kornatowskiego, a to daję gwarancję solidn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 499 000 PLN (7 140 zł/m2)

5
-
350 m2
2004
15436982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18524945 15436982 Siedliskodomy o powierzchni 410 m², 20 pokoi, wybudowane w 2000 roku.Działka siedliskowa 14000 m² (1.4 ha).Siedlisko w którym skład wchodzą 2 domy, garaż na 4 samochody plus poddasze na działce 3500m2 teren ogrodzony . Nieogrodzony to działka budowla...

Wólka Radzymińska (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

4 200 000 PLN (10 244 zł/m2)

12
-
410 m2
2000
14491104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 130743 14491104 Budynek z 1908 roku, oryginalnie należący do kolei; ,, Stacja Wawer wąskotorówka. Główna ulica w dzielnicy Wawer Blisko stacji kolejowej Warszawa - WawerHotelPensjonatSiedziba Firmy: o powierzchni użytkowej 649 m², 12 pokoi, kilka łazienek i innych ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (5 714 zł/m2)

12
4
700 m2
1908
15735163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24850999 15735163 Dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicach Krzyżowej!Dom mieszkalny składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się kuchnia, dwa duże pokoje, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze i przedpokój. Na tym poziomie pierwo...

Krzyżowa (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

440 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
1
110 m2
1939
15884695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27709479 15884695 Na sprzedaż, dom w zabudowie bliźniaczej, Bierkowo, ul. Sportowa, gm. Redzikowo, 719.000,- PLN Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony przy ulicy Sportowej w miejscowości Bierkowo, gmina Redzikowo. ...

Bierkowo (Pomorskie, gm. Słupsk)

719 000 PLN (4 358 zł/m2)

4
1
165 m2
2025
15876379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27536457 15876379 Na sprzedaż, dom w zabudowie bliźniaczej, Bierkowo, ul. Sportowa, gm. Redzikowo, 699.000,- PLN Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony przy ulicy Sportowej w miejscowości Bierkowo, gmina Redzikowo...

Bierkowo (Pomorskie, gm. Słupsk)

699 000 PLN (4 236 zł/m2)

4
1
165 m2
2025
15791392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25990230 15791392 Na sprzedaż dom wolnostojący z wbudowanym garażem, Kępice, ul. Plac Wolności, 989.000,-PLN Na sprzedaż reprezentacyjny dom wolnostojący z wbudowanym garażem jednostanowiskowym o powierzchni użytkowej 156,4 m 2. Budynek z poddaszem użytkowym, posadow...

Kępice (Pomorskie, gm. Kępice)

989 000 PLN (6 340 zł/m2)

4
1
156 m2
2013
15619897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22595958 15619897 Na sprzedaż, willa z basenem, Słupsk, Osiedle Akademickie, ul. Brzozowa, 2.898.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.beP4A3MdL4FFU Na sprzedaż willa z basenem o powierzchni użytkowej 393 m2 posadowiona na działkach o numerach ewidencyjnych 917 ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 898 000 PLN (7 374 zł/m2)

6
1
393 m2
1998
15534443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20697711 15534443 Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej, Barkocin, Kaszubska Ostoja, 389.000,-PLN Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 55,67 m2 zlokalizowany w kompleksie domków tworzących osiedle Kaszubska Os...

Barkocin (Pomorskie, gm. Kołczygłowy)

389 000 PLN (7 073 zł/m2)

3
1
55 m2
2017
15478051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 19451858 15478051 Na sprzedaż, kompleks 4. domków letniskowych nad morzem, Przewłoka, ul. Elizy Orzeszkowej, 1.789.000,-PLN Na sprzedaż kompleks 4. domków letniskowych położonych zaledwie 1500 m od morza. Domki dochodowe, z bazą stałych klientów, z wypełnionymi r...

Przewłoka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 789 000 PLN (11 252 zł/m2)

12
1
159 m2
2016
15433851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18439818 15433851 Na sprzedaż dom wolnostojący z bezpośrednim dostępem do jeziora Mielno, Mielno, gmina Węgorzyno, 786.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi (garaże) posadowiony w otulinie Ińskiego Parku Krajobr...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

786 000 PLN (2 611 zł/m2)

5
1
301 m2
-
15266051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14224316 15266051 Na sprzedaż, dom wolnostojący dwukondygnacyjny, Wądół, gmina Kołczygłowy, 999.000 ,-PLN Link do filmu: https:youtu.bepIMBFMBHx0E Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom w cichej okolicy, idealny do prowadzenia pensjonatu. Nieruchomość o ł...

Wądół (Pomorskie, gm. Kołczygłowy)

999 000 PLN (2 461 zł/m2)

8
1
406 m2
1930