• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Pustków Kolorowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pustków i Kolorowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15888595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 190 m2 działka 500 m2 Głosków czerwiec 2026 27817564 15888595 1 390 000 zł SPRZEDAŻ LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM 190 m2 GŁOSKÓW gmina PIASECZNOBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI!DOSTĘPNE OBIE POŁÓWKIPrzedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 390 000 PLN (7 316 zł/m2)

5
2
190 m2
2026
15815332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 182 m2 w Konstancinie / Kwiatowa 26597311 15815332 Konstancin - Jeziorna połówka domu dwulokalowego PRZEDSPRZEDAŻ    dom 182 m2 działka 500 m2 1 999 900 zł PROMOCYJNA CENA NA PIERWSZĄ POŁÓWKĘ DOMU!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA! WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNI...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 999 900 PLN (10 988 zł/m2)

6
2
182 m2
2027
15706690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom otulony lasem i jeziorami. Mokiny 24307544 15706690 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim zamkniętym, położonego w miejscowości Mokiny, w gminie Barczewo. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasów oraz terenów rekre...

Mokiny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

849 000 PLN (7 789 zł/m2)

3
1
109 m2
2021
15648012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży bliźniak w pobliżu Konstancina Jeziorny 23246069 15648012 Jastrzębie - Piaseczno sprzedaż dom 330m2 powierzchnia całkowita 160 m2 użytkowa działka 1229m2 1 349 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 330 m2 (powierzchnia użytkowa 160 m2) na d...

Konstancin-Jeziorna (Jastrzębie) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 320 000 PLN (4 000 zł/m2)

5
2
330 m2
1994
15890443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
kanalizacja , pompa, garaż, las 27877163 15890443 BEZ PROWIZJI I PCC!Nowoczesny dom 4 pokoje garaż możliwość dużej kuchni prywatny ogród Ratyń - WrocławKameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów w zielonej części Wrocławia - Ratyń. Funkcjonalny układ 4 pokoi z możliwością adaptacji garażu ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

840 080 PLN (8 078 zł/m2)

4
2
104 m2
2026
15810717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26416262 15810717 Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż Pomorze, okolice Dzierzgonia. Dom powierzchni 156 m.kw. oraz dom letni 50 m.kw. Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej, spokojnej wsi w województwie pom...

Minięta (Pomorskie, gm. Dzierzgoń)

1 250 000 PLN (7 576 zł/m2)

4
2
165 m2
1927
15750228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25119510 15750228 SUPER OBNIŻKA o 100 tys. zł. TYLKO DO KOŃCA MAJA!TYLKO W METROHOUSE !!! NIE SZUKAJ DALEJ !!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!ZAPRASZAMY INNE BIURA DO WSPÓŁPRACY PRZY TEJ OFERCIE !!!Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży duży dom o powierzchni łącznej...

Łagów (Lubuskie, gm. Łagów)

790 000 PLN (3 930 zł/m2)

8
3
201 m2
1999
15718476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552625 15718476 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom z dwoma osobnymi wejściami - świetne rozwiązanie dla wielopokoleniowej rodziny !!!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA- SPOKOJNA OKOLICA- BLISKO CENTUM MIASTA- GARAŻ W BRYLE BUDYNKU- ROZBUDOWA...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 049 000 PLN (6 171 zł/m2)

8
2
170 m2
1997
15634026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22908317 15634026 DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM 3 NIEZALEŻNE MIESZKANIA RACULKA, ZIELONA GÓRAPROMOCJA CENOWA - NOWA CENA - 950 tys.zł.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położona w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

950 000 PLN (4 750 zł/m2)

7
4
200 m2
1999
15570227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21533310 15570227 Na sprzedaż niepowtarzalny dom o wyjątkowej architekturze i położeniu w Robach!Główne atuty nieruchomości:- Dom gotowy do zamieszkania- Po generalnym remoncie- Niskie koszty ogrzewania- Spokojna okolica- Około 3,5 km do morza w linii prostejW skład d...

Roby (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

639 000 PLN (5 325 zł/m2)

5
1
120 m2
1930
15441163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18621415 15441163 OBNIŻKA O BLISKO 50 TYS. ZŁ. TYLKO DO KOŃCA ZIMYWYJĄTKOWA OFERTA W ZBĄSZYNKU!TYLKO W METROHOUSE. NIE SZUKAJ DALEJ.Na sprzedaż dom za cenę 750 tys. zł (poprzednia cena to 799 tys. zł).Ta nieruchomość charakteryzuje się przestronnością i świetnym rozkł...

Zbąszynek (Lubuskie, gm. Zbąszynek)

750 000 PLN (3 472 zł/m2)

5
2
216 m2
2008
15881976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27653435 15881976 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w nowej inwestycji: Spokojna Park. Spokojna Park obejmuje dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Każdy z domów położony jest na pięknej działce o powierzchni 600 metrów kwadratowych bezpoś...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 145 000 PLN (8 787 zł/m2)

5
3
130.3 m2
2025