• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Radomierzyce

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Radomierzyce

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15897096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużą działką w Rychliku – cisza i natura” 27994901 15897096 Dom na sprzedaż - Rychlik k. TrzciankiLokalizacja: Rychlik, malownicza i spokojna miejscowość otoczona pięknymi lasami i jeziorami. Dojazd do posesji asfaltową drogą.Rok budowy: 2020Opis nieruchomości:Na sprzedaż kompaktowy, energooszczędny dom o sol...

Rychlik (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

695 000 PLN (6 150 zł/m2)

2
1
113 m2
2020
15895124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Ostatni dom | Dom nr 19 27959608 15895124 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Ostatni dom w Etapie II. Nowy rozkład pomieszczeń !Budynek energooszczędny - klasa A Zakup bezp...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

860 000 PLN (8 269 zł/m2)

4
3
104 m2
2026
15712249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Donimierz - dom z dużą działką z potencjałem 24418589 15712249 Na sprzedaż dom z potencjałem - 180 m², piękna działka 3 500 m², Donimierz k. TrójmiastaSzukasz przestrzeni dla swojej rodziny, a może planujesz inwestycję z możliwością wynajmu? Ta nieruchomość łączy funkcjonalność, sielski klimat Kaszub i doskonałą...

Donimierz (Pomorskie, gm. Szemud)

890 000 PLN (4 944 zł/m2)

6
2
180 m2
1980
15710156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy dom w Skrzeszewie z dużą działką! 24371946 15710156 DOM POD LASEM, W KTÓRYM USŁYSZYSZ CISZĘ - SKRZESZEWO ŻUKOWSKIE Szukasz miejsca, w którym naprawdę można złapać oddech? Oto dom, który powstał z myślą o tych, którzy chcą mieszkać nowocześnie, ale blisko natury. Nowy, drewniany dom wolnostojący w malo...

Skrzeszewo (Pomorskie, gm. Sierakowice)

704 999 PLN (5 875 zł/m2)

4
2
120 m2
2025
15602060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rumia | domy szeregowe z ogródkiem 22226997 15602060 Nowoczesne domy szeregowe na Osiedlu Czereśniowym w Rumii - idealne dla Twojej rodziny!Szukasz przestronnego i komfortowego domu w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej okolicy? Osiedle Czereśniowe w Rumii to doskonały wybór! To nowoczesna inwes...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

669 999 PLN (6 321 zł/m2)

6
2
106 m2
2025
15897050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27993228 15897050 NOWOCZESNY, KOMFORTOWY I EKONOMICZNY DOM WOLNOSTOJĄCY 124,36 m2 powierzchnia użytkowa , DZIAŁKA 702 m2, GOLCZOWICE (ZALESIE GOLCZOWSKIE) Szukasz wyjątkowego domu, który łączy nowoczesną architekturę, najwyższy standard wykonania oraz bezpośrednie sąs...

Zalesie Golczowskie (Małopolskie, gm. Klucze)

659 000 PLN (5 315 zł/m2)

5
-
124 m2
2021
15865110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27288852 15865110 Dom wolnostojący 153 m² działka 1455 m² po generalnym remoncie Darż blisko Szczecina i GoleniowaNa sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 153 m², położony na dużej działce 1455 m² w spokojnej miejscowości Darż. Nieruchom...

Darż (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

1 150 000 PLN (7 516 zł/m2)

6
5
153 m2
2024
15884517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705918 15884517 Na sprzedaż nowoczesny dom przy lesie w stanie deweloperskim. Gotowy, żeby urządzić go dokładnie tak, jak chcesz. Bez czekania, bez budowy, bez stresu. Nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej części Mikorzyna (gmina Kępno), na działce ...

Mikorzyn (Wielkopolskie, gm. Kępno)

650 000 PLN (6 132 zł/m2)

4
-
106 m2
2026
15886833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768795 15886833 Na sprzedaż klimatyczny dom z widokiem na jezioro - Gąski, gm. OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki z domem całorocznym w malowniczej miejscowości Gąski, w gminie Olecko.Działka i zabudowania- Powierzchni...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

439 000 PLN (3 658 zł/m2)

5
2
120 m2
2005
15864421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267289 15864421 Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, Cianowice, gm Skała,Zapraszam do zapoznania się ofertą domu położonego w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do Krakowa. zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Czas dojazdu d...

Cianowice (Małopolskie, gm. Skała)

1 385 000 PLN (8 656 zł/m2)

5
3
160 m2
2025
15790824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25978732 15790824 Dom jednorodzinny położony w spokojnej, malowniczej okolicy niedaleko jeziora.Na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym i kominkiem i wyjściem na zadaszony taras, sypialniagabinet, łazienka z prysznicem.Na piętrze 3 wygodne sypialnie, gardero...

Florczaki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

680 000 PLN (8 293 zł/m2)

5
2
82 m2
2010
15646081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23213402 15646081 Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż nowoczesny, przestronny Dom w stanie deweloperskim na prestiżowym osiedlu w miasteczku Wilanów Hampton Residence przy ul.Hlonda.To idealna propozycja dla rodziny poszukującej wygodnego, nowoczesnego domu z pięk...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 000 PLN (24 460 zł/m2)

5
-
188.06 m2
2025