• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Rossoszyca Krótka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rossoszyca i Krótka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15897611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dom, otoczony drzewami, nad J.Kamieniczno 28007657 15897611 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż urokliwy domek usytuowany na zadrzewionej działce w pobliżu Jeziora Kamieniczno. To miejsce, które zapewni Ci ciszę i ...

Ciemno (Pomorskie, gm. Tuchomie)

620 000 PLN (9 538 zł/m2)

3
1
65 m2
2018
15897628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28007497 15897628 Na sprzedaż dom jednorodzinny, Ostrów Wielkopolski, 5 pokoi. Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Elizy Orzeszkowej w Ostrowie Wielkopolskim. To nieruchomość z dużym potencjałem, idealna dla rodziny poszukującej ...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

520 000 PLN (4 952 zł/m2)

5
1
105 m2
1982
15897003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27992454 15897003 Nowoczesna stodoła w zielonej części Brwinowa gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w północnej części podwarszawskiego Brwinowa nowoczesna stodoła zaprojektowana z myślą o komforcie, funkcjonalności i ponadczasowej...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 680 000 PLN (11 586 zł/m2)

4
2
145 m2
2022
15896275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27974833 15896275 1 249 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI ! II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segm...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 249 000 PLN (9 051 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15896102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący nowoczesny projekt Konstancin 27967578 15896102 3 499 000 zł SPRZEDAŻ 263 m2 DOM WOLNOSTOJĄCY KONSTANCIN - JEZIORNA Przedmiotem sprzedaży jest WOLNOSTOJĄCY dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 263,41 m2. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 1000 m2. Garaż dwustanowiskowy w br...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 499 000 PLN (13 304 zł/m2)

5
2
263 m2
2027
15895250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sierzchów | dom parterowy 136,5m2 | działka 675m2 27961232 15895250 950 000 zł DOM PARTEROWY 136,5 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 675 M2 SIERZCHÓW I GM. GÓRA KALWARIABEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJIKameralna inwestycja w przepięknym miejscu, tuż przy lesie.Dom parterowy.Przedm...

Sierzchów (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

950 000 PLN (5 828 zł/m2)

4
2
163 m2
2025
15894363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27941046 15894363 1 199 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI !II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segme...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 199 000 PLN (8 688 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15890477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment w Bobrowcu I 129 m2 I działka 323 m2 27877731 15890477 Cena: 1 145 000 zł SPRZEDAŻ 129 m² BOBROWIEC GMINA PIASECZNO DOSTĘPNY OD ZARAZ!!!BEZ PCC I BEZ PROWIZJI AGENCJIPrzedmiotem sprzedaży jest segment o powierzchni użytkowej 129 m², z garażem oraz dodatkowymi miejscami parkingowymi przed budynkiem. D...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 145 000 PLN (8 876 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15888434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814058 15888434 Zostań właścicielem domu w centrum miasta w zacisznej i ustronnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na płaskiej ponad 5,5 arowej, ogrodzonej działce.Dom wybudowany ok. 1950r., rozbudowany i wyremontowany w 1997r..Dom niezwykle oszczędny, posiad...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

579 000 PLN (3 886 zł/m2)

6
1
149 m2
1950
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

5
2
220 m2
1991
15888284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807127 15888284 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym centrum Siewierz, z wejściem zarówno od ul. Ludowej, jak i ul. Krakowskiej.To idealna propozycja dla osób szukających domu z klimatem oraz dodatkowym potencjałem inwestycyjnym.Mimo centralnej lokali...

Siewierz (Śląskie, gm. Siewierz)

690 000 PLN (2 388 zł/m2)

6
1
289 m2
1950
15888186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi, garaż, gotowe domy, Wola Przypkowska 27805956 15888186 924 000 zł I SPRZEDAŻ I 145 M2 DOM WOLNOSTOJĄCY działka 500 m2 I WOLA PRZYPKOWSKA I GMINA TARCZYNOstatnie 3 domy !!!Przedmiotem sprzedaży jest dom WOLNOSTOJĄCY w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 145,35 m2, na działce 500 m2 z garażem jednosta...

Wola Przypkowska (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

924 000 PLN (6 372 zł/m2)

5
3
145 m2
2024