• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Rozbity Kamień Kościelna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rozbity, Kościelna i Kamień

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15897300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27999225 15897300 Okazja! Oferta sprzedaży – dom jednorodzinny w stanie deweloperskim Projekt: Dom w Liredach Lokalizacja: Gmina Miękinia Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny realizowany według popularnego projektu Dom w Liredach, położony na przestronnej działce ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

944 999 PLN (8 210 zł/m2)

5
1
115.1 m2
2026
15897289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999222 15897289 Okazja CENOWA!!bez PCC IV 2025 Wysoki standard! Polecam na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 96m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Osiedle położone przy południowej granicy Wrocławia.Nowoczesne osiedle, d...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 997 PLN (8 264 zł/m2)

4
2
96.8 m2
2026
15897294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999215 15897294 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (9 119 zł/m2)

4
2
126 m2
2016
15897303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999208 15897303 Dom parterowy przy jezioro - pięknie położony2023r okazja!Polecamy Państwu na sprzedaż piękny dom w doskonałej lokalizacji przy granicy Warszawy.Dom oddany do użytku w 2025r, parterowy z poddaszem użytkowym. Działka 800m2.Parter:Przestronny salon, ...

Ładzyń (Mazowieckie, gm. Stanisławów)

1 199 995 PLN (6 000 zł/m2)

5
2
200 m2
2023
15897293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999206 15897293 Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z szybkim dojazdem...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 288 zł/m2)

5
2
132 m2
2017
15897297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999199 15897297 WYSOKA PARTYNICE OŁTASZYNDOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, 5 POKOI, GARAŻ W BRYLE, POW. 110 M2, DZIAŁKA 300 M2Przedstawiam Państwu nowy bliźniak w przedłużenie Ołtaszyna OK UL. Ołtaszyńska Do sprzedania nowoczesna połówka bliźniaka o powierzchni 110 m² (w...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 455 001 PLN (12 125 zł/m2)

5
2
120 m2
2024
15897286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27999195 15897286 DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1500 M2, ZABUDOWANA CAŁOROCZNYM DREWNIANYM DOMKIEM PARTEROWYM 58 M2MIETKÓW - DZIKOWA, ZALEDWIE 1,5 KW OD ZALEWUPrzedstawiam Państwu uroczą działkę zagrodową o pow. 1532 m2, zabudowaną drewnianym domkiem parterowym 58 m2. W domku...

Mietków (Dolnośląskie, gm. Mietków)

450 001 PLN (7 759 zł/m2)

2
-
58 m2
2001
15897260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999007 15897260 Szereg 4pok Prawie nowy 2023!Polecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96 m², wybudowany w 2023 roku, a wykończony w 2025 roku. Zlokalizowane przy południowej granicy Wrocławia. Dom został urządzony z dbałością o każd...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 098 990 PLN (11 447 zł/m2)

4
2
96.01 m2
2023
15896892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy komfort w leśnej scenerii 27991210 15896892 Na sprzedaż wyjątkowy, dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 145 m², położony w  miejscowości Rossoszyca, w gminie Warta. Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1 217 m², która zapewnia komfort, prywatność ...

Rossoszyca (Łódzkie, gm. Warta)

1 189 360 PLN (8 202 zł/m2)

3
2
145 m2
2015
15896829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988450 15896829 PREMIUM Dom 4 pokoje Garaż Duży ogród Przy PARKU Okazja cenowa ok. Marino ul.SułowskaNa sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej i zielonej okolicy – bezpośrednio przy parku. Idealna propozycja dla rodzin szu...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 999 PLN (9 615 zł/m2)

4
-
104 m2
2026
15896054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27966241 15896054 Dom Parterowy z basenem LuxPKPWrocław 20kmBez Prowizji %Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2, poddasze o powierzchni 100 M2 do adaptacji dodatkowo oraz wolnostojące pomieszczenie gospodarcze o powierzch...

Strzelin (Dolnośląskie, gm. Strzelin)

1 539 005 PLN (9 619 zł/m2)

4
2
160 m2
2020
15894355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27940961 15894355 Klucze do odbioru gotowy przy lesie premiumNa sprzedaż skrajny segment - ostatniBEZ PCC BEZ PROWIZJIPolecamy na sprzedaż lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej, położone w niezwykle malowniczej scenerii - w otoczeniu lasów i natury.Nieruchomoś...

Środa Śląska (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

799 000 PLN (6 470 zł/m2)

5
2
123.5 m2
2025