• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Rumia Janowo

Znalezionych ofert: 3

15895943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Dom w zabudowie szeregowej Rumia 27963069 15895943 Oferta tylko w Pepper House!Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej ( skrajny szereg) w Rumi Janowo. To wyjątkowa nieruchomość łącząca komfort życia w spokojnej otoczonej zielenią okolicy z zaletami doskonałego skomunikowania w ramach Trójmiasta.Dom z...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

990 000 PLN (9 000 zł/m2)

5
2
110 m2
2009
15753187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom inwestycyjny w Rumi przy SKM 25191787 15753187 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Dom inwestycyjny Rumia Janowo 3 mieszkania przy SKM TrójmiastoNa sprzedaż dom inwestycyjny w Rumi Janowie,...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

1 139 000 PLN (7 593 zł/m2)

6
3
150 m2
1994
15885471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z przepięknym ogrodem 27732012 15885471 PRZEPIĘKNY RODZINNY DOM W SERCU RUMI JANOWO, SZYBKIE WYDANIEOFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZELOKALIZACJANieruchomość położona jest w Rumi dzielnicy Janowo, przy ul. Katowickiej. Dzielnica świetnie skomunikowana, w pobliżu szkoły i sklepy. DOMDom ...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

1 950 000 PLN (12 037 zł/m2)

5
2
162 m2
2008