• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Rzeszotary Henryka Pobożnego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rzeszotary, Pobożnego i Henryka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15876116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27531212 15876116 !NOWA CENA! Dom z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji – Marki pod Warszawą Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o dużych możliwościach aranżacyjnych, położony w spokojnej i zielonej części Marek, tuż obok Warszawy. To doskonała propozycja...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 850 000 PLN (4 302 zł/m2)

7
-
430 m2
1960
15888742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823114 15888742 PROMOCJA!! Ok. Grota Roweckiego Dom 5 pokoi GarażDla OBCOKRAJOWCÓWPolecamy na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, możliwość Zakupu PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW BEZ ZGODY Oferta dla osób z samochodem, pracujących we Wrocławiu – Krzy...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 998 PLN (6 786 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15888190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27806577 15888190 DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ 2018 ROK WROCŁAW - KRZYKI OŁTASZYN OKOLICA UL KutrzebyPrzedstawiam Państwu gotowy do zamieszkania, energooszczędny dom szeregowy idealny dla rodziny 2+1 lub 2+2, bez remontu, z bardzo niskimi kosztami utrzymania. Dojazd ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 900 PLN (9 999 zł/m2)

4
2
120 m2
2018
15887991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27799646 15887991 Ok. Grora Roweckie Top dom4pokKanalizaja2024Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m² (całkowita z poddaszem ok 150 m²), położony w jednej z najbardziej spokojnych i p...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 004 PLN (8 278 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
15887977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27797899 15887977 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 990 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15887851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27795680 15887851 OSTATNI SKRAJNY - GOTOWY DO ODBIORUNa sprzedaż wyjątkowe lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej!!! BEZ PCC BEZ PROWIZJI5 minut od Środy Śląskiej!!!Polecamy na sprzedaż lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej, położone w niezwykle malowniczej sc...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

799 999 PLN (6 478 zł/m2)

5
2
123.5 m2
2025
15887711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27792146 15887711 DOSKONAŁA LOKALIZACJA ok Grota Roweckiego POLECAM I ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTEResowanych DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ POW. 109 M2, DZIAŁKA 136 M2Dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy o pow. 109 m2, działka 136 m2 Rok budowy 2021, media miejski...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 444 000 PLN (10 314 zł/m2)

5
1
140 m2
2021
15887673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27790109 15887673 Przedstawiam wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kiełczowie – idealny dla rodziny szukającej przestrzeni, komfortu i niskich kosztów utrzymania.Dostępny od 1 sierpnia.Najważniejsze atuty nieruchomości:pełny bliźniak – niezależny budynek ...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 595 000 PLN (10 940 zł/m2)

5
2
145.8 m2
2009
15887656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27789926 15887656 Wysoki Standard! 5pok Garaż w bryle!.INWESTYCJA O PODWYŻSZONYM STANDARDZIEBEZ PROWIZJI BEZ PCCPolecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części Iwin (gmina Siechnice), zaledwie 1 km od granicy Wrocła...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 198 999 PLN (7 919 zł/m2)

5
3
151.4 m2
2026
15887114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27777294 15887114 bez PCC IV 2026 Wysoki standard! Garaż!Ostatnie bliźniaki w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. M...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

950 000 PLN (8 190 zł/m2)

4
3
116 m2
2026
15885822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27742965 15885822 Pełczyce Bliźniak piękna okolica! ..Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni 363 m2 w Pełczycach.Zakup bez PCC!Najważniejsze informacje:- dom w stanie deweloperskim do wła...

Pełczyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

879 990 PLN (8 539 zł/m2)

4
2
103.06 m2
2025
15802667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26270133 15802667 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu , znajdującego się w malowniczej miejscowości Brzózki, położonego na przestronnej zagospodarowanej działce o powierzchni 1554m2.Powierzchnia nieruchomości wynosi 158 m2 i składają się na ...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

1 050 000 PLN (6 646 zł/m2)

5
2
158 m2
2009