• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Sękowo Sosnowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sękowo i Sosnowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15872737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27500891 15872737 Na sprzedaż murowany, wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, w trakcie budowy (stan surowy otwarty - budowa rozpoczęła się w 2011 roku), o pow. użytkowej 113,82 m2, całkowitej ok. 199,1 m2, zlokalizowany w Komórkach, gm. Daleszyce, na ...

Daleszyce (Komórki) (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

450 000 PLN (3 982 zł/m2)

8
1
113 m2
2018
15883771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675705 15883771 Wyjątkowy dom blisko natury – Księże Młyny, gm. PęczniewZapraszamy do odkrycia urokliwej posiadłości położonej w miejscowości Księże Młyny, w sercu terenów rekreacyjnych, zaledwie kilka minut od Zbiornika Jeziorsko. To idealne miejsce dla osób szukaj...

Księże Młyny (Łódzkie, gm. Pęczniew)

670 000 PLN (5 115 zł/m2)

4
1
131 m2
2018
13551527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 97972 13551527 Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, o powierzchni użytkowej 288,6 m2 (całkowitej 312,30 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 610 m2 , przy ul. Krakowskiej w Kielcach. Razem z działką zabudowaną będzie sprzedawana działka...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

599 200 PLN (1 921 zł/m2)

5
1
312 m2
2006
15892426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898743 15892426 Wola Duchacka - ulica Szczęśliwa rejon Bonarka City Center Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 201 m2 i użytkowej ok. 177 m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 359 m2. Dom został wybudowany w 1973 r...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 590 000 PLN (7 910 zł/m2)

6
3
201 m2
1973
15892237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898654 15892237 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 394 000 PLN (9 957 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15892403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898647 15892403 Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą żyć w ciszy i...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

1 900 000 PLN (15 200 zł/m2)

5
2
125 m2
2024
15892377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898641 15892377 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15892325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898639 15892325 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15892376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898637 15892376 Osiedle 7 domów jednorodzinnych w Rącznej (Kaszów) - komfort, spokój i zieleń! Na sprzedaż oferujemy domy w nowo powstającym kameralnym osiedlu 7 domów jednorodzinnych o powierzchni ok. 104 m&...

Rączna (Małopolskie, gm. Liszki)

1 040 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
104 m2
2025
15892324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898634 15892324 Osiedle 7 domów jednorodzinnych w Rącznej (Kaszów) - komfort, spokój i zieleń! Na sprzedaż oferujemy domy w nowo powstającym kameralnym osiedlu 7 domów jednorodzinnych o powierzchni ok. 104 m&...

Rączna (Małopolskie, gm. Liszki)

1 010 000 PLN (9 712 zł/m2)

4
2
104 m2
2025
15892400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898631 15892400 Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Liszkach z malowniczym widokiem na Tatry. Przedstawiamy Państwu kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Liszkach z malowniczym widokiem na Tatry. Charakterystyka osiedla: ...

Liszki (Liszki) (Małopolskie, gm. Liszki)

1 070 000 PLN (10 190 zł/m2)

4
2
105 m2
2024
15892223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27898578 15892223 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PCC Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż domy w inwestycji ,która obejmuje dwa budynki w zabudowie bliźniaczej, podzielone łącznie na 8 segmentów. ...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

754 000 PLN (9 425 zł/m2)

3
1
80 m2
2026