• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Sławacinek Stary

Znalezionych ofert: 3

15890650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882877 15890650 Na sprzedaż nowoczesny, środkowy segment położony na kameralnym osiedlu w Sławacinku Starym (od ul. Warszawskiej, Biała Podlaska).Nieruchomość posiada powierzchnię 125m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z jadalnią i wyjściem na ogróde...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 147 000 PLN (9 176 zł/m2)

4
1
125 m2
2025
15805380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26305155 15805380 #REZERWACJA#Na sprzedaż nowy, środkowy segment w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Sławacinek Stary (nieopodal Lewiatana), zaledwie 3km od Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 115.6m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestro...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

587 000 PLN (5 104 zł/m2)

5
1
115 m2
2025
15344537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16366475 15344537 Dom jednorodzinny na uboczu w spokojnej okolicy, blisko miasta. Położony w miejscowości Sławacinek Stary, przy samym wjeździe do Białej Podlaskiej.Oddalony o 750 metrów od szkoły podstawowej w Sławacinku Starym oraz o około 500 metrów od Dino.Nieruch...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

969 000 PLN (5 537 zł/m2)

7
2
175 m2
2010