• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Serock

Znalezionych ofert: 31

15860578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182949 15860578 Na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 90m2 położony w zacisznej wsi, w otoczeniu zieleni i natury. To idealne miejsce dla osób, które marzą o spokojnym życiu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cenią sobie szybki dojazd do Serocka i Warsza...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

749 000 PLN (8 322 zł/m2)

3
1
90 m2
1990
15795667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26101752 15795667 Na sprzedaż dom parterowy z zadaszonym tarasem i garażem w bryle budynku. Położony w sielskim otoczeniu zieleni i ciszy, przy utwardzonej drodze, przy której stoi kilka domów.Działka ma ponad 900 mkw. i z trzech stron graniczy z posesjami spokojnych,...

Serock (Karolino) (Mazowieckie, gm. Serock)

950 000 PLN (8 636 zł/m2)

4
2
110 m2
2019
15855902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27077551 15855902 DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM SEROCK 275 m² IDEALNY POD FLIPNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 275 m², położony w atrakcyjnej lokalizacji w Serocku dynamicznie rozwijającym się miasteczku turystyczno-rekreacyjnym, z...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

790 000 PLN (2 873 zł/m2)

6
2
275 m2
2007
15885924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27743839 15885924 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom położony w malowniczej okolicy lasów Popowskich oraz u zbiegu rzeki Bug i Narew. W odległości 10 minut od Serocka. Komunikację miejską zapewnia darmowy transport publiczny do Serocka, Legionowa oraz do...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

680 000 PLN (8 831 zł/m2)

4
-
77 m2
2010
15632995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22880660 15632995 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15632989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22880658 15632989 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15632803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22871491 15632803 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15632988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22880667 15632988 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15834419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26707249 15834419 CZĘŚĆ ZAŁĄCZONYCH ZDJĘĆ JEST WIZUALIZACJĄ.  NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDAWANA JEST W STANIE DEWELOPERSKIM.Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15659726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447220 15659726 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15628637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22815287 15628637 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

745 000 PLN (6 963 zł/m2)

4
1
107 m2
2024
15641045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23074285 15641045 Do sprzedania lokal mieszkalny w centrum Serocka na nowo powstałym osiedlu 6 domów dwulokalowych Powierzchnia użytkowa 107,4 m2. Powierzchnia mierzona po podłodze bez garażu to 90 m2. Garaż na 1 auto w bryle budynku oraz miejsce na podjeździe. Na par...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

735 000 PLN (6 869 zł/m2)

4
1
107 m2
2024