• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Silnowo Jeziorna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Silnowo i Jeziorna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15879064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27607586 15879064 Schludny dom na dużej działce ze stawem, położony w bliskim otoczeniu jezior i lasów. Idealny dla miłośników przyrody, ciszy, spokoju.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinecqiu28 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednikiem). LOKALIZ...

Grom (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

799 000 PLN (9 059 zł/m2)

3
1
88.2 m2
2007
15867425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346567 15867425 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy Poddębia, niedaleko rzeki Narew. Nieruchomo...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

590 000 PLN (10 727 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15793972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26060160 15793972 Funkcjonalny bliźniak 132 m² z dużą działką 1400 m², garażem, garażem podwójnym i domkiem letnim – idealny dla rodziny lub inwestora! Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest możliwość wybudowania na działce ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 399 999 PLN (10 606 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15687540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966514 15687540 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
15635405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka z lasem i domem drewnianym 22943425 15635405 Poszukujesz domu gotowego do wprowadzenia, do którego będziesz wracać z radością? To miejsce przypadnie do gustu każdemu, kto ceni zapach lasu, mech pod stopami i lubi palić drewnem w kominku.Nieruchomość położona jest we wsi Wrząca, gm. Lutomiersk w...

Wrząca (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

560 360 PLN (4 447 zł/m2)

3
1
126 m2
1980
15557985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21225209 15557985 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
14241973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 39237 14241973 Serdecznie zapraszamy do zakupu wspaniałej Rezydencji wraz z ogromnym i zadbanym terenem zielonym. Duży dom składa się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. ■ Piwnica (bardzo wysokie pomieszc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 999 000 PLN (12 790 zł/m2)

10
4
860 m2
1997
15881548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27638185 15881548 Ostatni ETAP !!(oferta 0 % prowizji )Środkowy segment Dom w zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim z instalacjami i piecem.C.O. gazowe ! Prosta bryła utrzymana w nowoczesnej stylistyce przyciąga uwagę i wpisuje się w najnowsze trendy na rynku de...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

699 000 PLN (6 078 zł/m2)

4
2
115 m2
2020
15789317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25935660 15789317 Przestronny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - Świdnica!Na powierzchnię domu składają się dwie części - możliwość zrobienia dwóch niezależnych mieszkań! Dom z lat 30 ubiegłego wieku, który został rozbudowany w 1995...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 250 000 PLN (4 496 zł/m2)

7
2
278 m2
1939
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 390 000 PLN (20 545 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15791264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25989137 15791264 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel. 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2, położony w Wilkszynie (gm. Miękinia) zaledwie kilka minut od granic Wrocławia.Dom łączy w...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 249 000 PLN (14 034 zł/m2)

4
-
89 m2
2017
15735079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24849489 15735079 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w LeśnicyOtoczenie nieruchomości:Skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się spokojną atmosferą typową dla tej dzielnicy. Osiedle jest do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
2
180 m2
2009