• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Smardzów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Smardzów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15860758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27183923 15860758 Szukasz wyjątkowego miejsca, które zapewni komfort Twojej rodzinie, a jednocześnie zaoferuje dodatkową przestrzeń na realizację pasji lub prowadzenie własnej działalności? Prezentuję bardzo funkcjonalną i przestronną nieruchomość, zlokalizowaną w cic...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

890 000 PLN (3 518 zł/m2)

8
2
253 m2
1973
15858113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27139175 15858113 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w Kromnowie, w spokojniej lokalizacji z dużym ogrodem .Dom idealny dla dużej rodziny lub wynajmu pokoi dla turystów.Nieruchomość posiada cztery kondygnacje  o powierzchni około 200 m2.Parter : pomi...

Kromnów (Dolnośląskie, gm. Stara Kamienica)

650 000 PLN (3 250 zł/m2)

7
2
200 m2
1900
15765256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25467881 15765256 Elegancka rezydencja w otoczeniu lasu Wawer, Radość, WarszawaWyjątkowa nieruchomość dla osób, które cenią przestrzeń, spokój i wysoką jakość wykonania. Dom położony jest w zielonej części Wawra, w otoczeniu lasu i okazałych willi, na dużej, ładnie z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 000 PLN (10 817 zł/m2)

6
4
453 m2
2012
15763317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25422549 15763317 Wyjątkowy dom w Krawcach - elegancja, spokój i natura w jednym miejscu!Na sprzedaż przepiękny, w pełni wykończony dom o powierzchni użytkowej koło 180m², położony w malowniczej miejscowości Krawce, gmina Grębów.Nieruchomość usytuowana jest na dużej, ...

Krawce (Podkarpackie, gm. Grębów)

650 000 PLN (3 333 zł/m2)

6
2
195 m2
2021
15750228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25119510 15750228 SUPER OBNIŻKA o 100 tys. zł. TYLKO DO KOŃCA MAJA!TYLKO W METROHOUSE !!! NIE SZUKAJ DALEJ !!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!ZAPRASZAMY INNE BIURA DO WSPÓŁPRACY PRZY TEJ OFERCIE !!!Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży duży dom o powierzchni łącznej...

Łagów (Lubuskie, gm. Łagów)

790 000 PLN (3 930 zł/m2)

8
3
201 m2
1999
15733962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24811988 15733962 Dobrze utrzymany dom z halą (zakład wulkanizacyjny) w centrum Warki funkcja mieszkalna + biznes + potencjał inwestycyjnyPoszukujesz nieruchomości, która łączy wygodne życie, miejsce na własną działalność i realny potencjał inwestycyjny gruntu? Ta of...

Warka (Mazowieckie, gm. Warka)

1 950 000 PLN (9 198 zł/m2)

4
1
212 m2
1990
15726038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowa nieruchomość na sprzedaż. 24691617 15726038 Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalną nieruchomość, położoną w jednej z najbardziej malowniczych części Kaszub - w Chmielnie, z bezpośrednim widokiem na Jezioro Raduńskie Dolne.Na dużej, w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 6300 m kw znajduje się ...

Chmielno (Pomorskie, gm. Chmielno)

2 300 000 PLN (10 222 zł/m2)

5
2
225 m2
1999
15441163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18621415 15441163 OBNIŻKA O BLISKO 50 TYS. ZŁ. TYLKO DO KOŃCA ZIMYWYJĄTKOWA OFERTA W ZBĄSZYNKU!TYLKO W METROHOUSE. NIE SZUKAJ DALEJ.Na sprzedaż dom za cenę 750 tys. zł (poprzednia cena to 799 tys. zł).Ta nieruchomość charakteryzuje się przestronnością i świetnym rozkł...

Zbąszynek (Lubuskie, gm. Zbąszynek)

750 000 PLN (3 472 zł/m2)

5
2
216 m2
2008
15411767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940935 15411767 Na sprzedaż dom jednorodzinny praktycznie wyremontowany o powierzchni 98m2 składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby, wiatrołapu częściowo podpiwniczony. Budynek o konstrukcji drewnianej, ocieplony, otynkowany, ogrzewanie na gaz, do poses...

Zaborów (Mazowieckie, gm. Belsk Duży)

1 135 000 PLN (11 582 zł/m2)

4
1
98 m2
1945
15122553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10332789 15122553 Przestronny i słoneczny dom w willowej dzielnicy Piaseczna - Zalesie Dolne. Znakomicie zaprojektowany dom w prestiżowej lokalizacji, spokojnej i pełnej zieleni, a jednocześnie blisko do miasta. Parter domu to świetnie zaplanowana otwarta przestrzeń. ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 860 000 PLN (9 254 zł/m2)

5
2
201 m2
2000
14876474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3833315 14876474 Idealna nieruchomość dla wymagającej rodziny, ze świetnym dojazdem do Warszawy, nawet w 20 min. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego domu z zadbanym ogrodem oraz garażem na dwa samochody.Dom wolnostojący, piętrowy o powierzchni mieszkal...

Władysławów (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

2 150 000 PLN (6 380 zł/m2)

6
2
337 m2
2009
15887671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27790051 15887671 Dom wolnostojący w Książenicach z przestronną działką o powierzchni 1100 m2.Dom jest gotowy do zamieszkania i idealny dla rodzin poszukujących wygody i przestrzeni. Tych którzy pragną ciszy, śpiewu ptaków popijając kawkę na tarasie. Świetny dom dla m...

Książenice (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 349 000 PLN (7 935 zł/m2)

5
1
170 m2
2014