• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Sychowo Sportowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sychowo i Sportowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15858920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27157430 15858920 Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, Świdnica!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.Nieruchomość o powierzchni ok. 245 m, usytuowana na działce o powierzchni ok....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (4 857 zł/m2)

6
2
245 m2
1994
15858917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27157423 15858917 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ WIRKI BLISKO ŚWIDNICY I GÓRY ŚLĘŻYOferujemy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wirki, na skraju wsi, w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest w otoczeniu nowej z...

Marcinowice (Dolnośląskie, gm. Marcinowice)

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

5
2
120 m2
2026
15808269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronna 7-pokojowa rezydencja z ogrodem 26383918 15808269 Do sprzedania 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 503m2 z 2009 r., na działce 1500m2,  Łomianki Dąbrowa Leśna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny. Cicha i spokojna okolica, niedaleko Puszczy Kampinoskiej. Blisko liczne sklepy, bary, re...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 450 000 PLN (4 871 zł/m2)

7
-
503 m2
2009
15801130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrony dom wolnostojący z basenem 26226850 15801130 Do sprzedania 1-piętrowy 7-pokojowy dom wolnostojący 290m2 z 2005 r., na działce 873m2, Ursynów Kabaty.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Znakomita lokalizacja, pobliska ulica Puławska zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (8 931 zł/m2)

7
-
290 m2
2005
15734539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na jednej działce 24832157 15734539 Na sprzedaż 2 domy na jednej działce: 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 250 m2 oraz 2-piętrowy dom wolnostojący 90 m2 z 1980r., na działce 950 m2, Wawer Miedzeszyn. Do odświeżenia, doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej lub dwóch zap...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 000 PLN (7 029 zł/m2)

8
-
340 m2
-
15727815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa drewniane domy na jednej posesji 24724277 15727815 Na sprzedaż 2 wolnostojące domy 2-kondygnacyjne 350 m2  i 100 m2 z 2002r., na działce 7100m2, Leszno.Doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej lub dwóch zaprzyjaźnionych rodzin. Znakomicie sprawdzi się również na pensjonat, placówkę medyczną...

Leszno (Mazowieckie, gm. Leszno)

6 000 000 PLN (13 333 zł/m2)

7
-
450 m2
2002
15715175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom blisko tężni 24484795 15715175 Do sprzedania 5-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 148m2 z 1997 r., na działce 800m2, Konstancin Jeziorna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Prestiżowa lokalizacja, blisko do przystanków autobusowych z szybkim dojazdem do Warszawy. W s...

Konstancin-Jeziorna (Konstancin) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 800 000 PLN (12 162 zł/m2)

5
-
148 m2
1997
15704668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkaniowo-usługowy, zakup inwestycyjny 24269640 15704668 Na sprzedaż 4-kondgnacyjny budynek 650m2 z 2011r z windą posadowiony na działce 553m2, Praga-Południe, Gocławek.Budynek usługowo-mieszkaniowy, w całości wynajęty, super propozycja dla inwestora.Przy lokalu przystanki autobusowe i tramwajowe, duży ruc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

8
-
650 m2
2011
15896244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27974533 15896244 Przedstawiam wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kiełczowie – idealny dla rodziny szukającej przestrzeni, komfortu i niskich kosztów utrzymania.Dostępny od 1 sierpnia.Najważniejsze atuty nieruchomości:pełny bliźniak – niezależny budynek ...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 595 500 PLN (10 943 zł/m2)

5
2
145.8 m2
2009
15896216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27973184 15896216 SMOLEC, OBRTZEŻA WROCŁAWIA Z DOSKONAŁYM DOJAZDEM DO CENTRUM MIASTAOferuję Państwu przestronny dom z garażem i klimatyzacją w zabudowie szeregowej, segment zewnętrzny o powierzchni 170 m2, działka 325 m2.Nieruchomość składa się z 5 pokoi na trzech kon...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 400 001 PLN (8 235 zł/m2)

5
2
170 m2
2012
15896214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27973182 15896214 CHRZĄSTAWA WIELKA WROCŁAW OKOLICA DOM JEDNORODZINNY WOLNOSTOJĄCY DZIAŁKA 1600 M2 POMPA CIEPŁAATRAKCYJNY I FUNKCJONALNY JEDNORODZINNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z PODDASZEM UŻYTKOWYMParterowy dom wolnostojący, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym o powier...

Chrząstawa Wielka (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 510 001 PLN (4 903 zł/m2)

6
2
308 m2
2008
15895061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27957050 15895061 Nowoczesne osiedle bez PCCNa sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² z garażem oraz działką 151,81 m², położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu tuż pod Wrocławiem.To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego domu w spokojnej,...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

839 000 PLN (9 393 zł/m2)

4
2
89.32 m2
2027