• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Szyce

Znalezionych ofert: 1

15888676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27819814 15888676 Dom wolnostojący z dużą działką 4 km od Krakowa szybki dojazdNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie deweloperskim położony na północy Krakowa zaledwie 4 km od granic miasta.Idealna propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni...

Szyce (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 269 000 PLN (7 465 zł/m2)

4
2
170 m2
2026