• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Tczew Baczyńskiego Krzysztofa Kamila

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Krzysztofa, Kamila i Baczyńskiego

Znaleźliśmy 34 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Tczew

15896131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27970564 15896131 Uroczy, gotowy do zamieszkania dom wolnostojący w Czatkowach koło Tczewa – Oaza spokoju blisko Trójmiasta!Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie sielski spokój łączy się z szybkim dostępem do miejskiej infrastruktury? Biuro Gaudium Nieru...

Czatkowy (Pomorskie, gm. Tczew)

1 499 000 PLN (18 006 zł/m2)

5
2
83.25 m2
2018
15864408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA 2 km od Tczewa, Gotowy do Wprowadzenia 27267270 15864408 Na sprzedaż dom w Bałdowie, na obrzeżach miasta TczewaOferujemy na sprzedaż nieruchomość usytuowaną w malowniczej i bardzo pożądanej lokalizacji, zaledwie 2 km od centrum miasta Tczewa, przy ulicy Długiej. Dom znajduje się na zadbanej, ogrodzonej dzi...

Bałdowo (Pomorskie, gm. Tczew)

899 000 PLN (6 468 zł/m2)

6
3
139 m2
2014
15471581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19312318 15471581 Luksusowy dom, dla wymagających klientów. w pradolinie rzeki Wisły, w najlepszej  lokalizacji Tczewa.                                                          Wysoka estetyka, funkcjonalność i elegancja zapewnią Ci poczucie wyjątkowości, swobody i ko...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

2 330 000 PLN (9 472 zł/m2)

5
2
246 m2
2013
15672059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolnostojący dom 8 pok, działka 1492 m2 23686030 15672059 DOM: Na sprzedaż wolnostojący dom, w stanie zamkniętym surowym, o powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 300 m2, posadowiony na ogrodzonej działce 1492 m2 w miejscowości Tczewskie Łąki.INFORMACJE DODATKOWE:- Wybudowany w 2007 roku, - Materiał budowy: c...

Tczewskie Łąki (Pomorskie, gm. Tczew)

590 000 PLN (1 967 zł/m2)

8
2
300 m2
2007
15572582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA*Tczewskie Łąki* 21590397 15572582 REZERWACJA!!!Nowy Dom na obrzeżach Tczewa-Tczewskie łąkiWitam Serdecznie.Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż Nowy Dom jednorodzinny w Zabudowie Bliżniaczej zlokalizowany przy Ul. Wałowej w Tczewskich ŁąkachNie...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

790 000 PLN (6 583 zł/m2)

5
2
120 m2
2023
15881963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Tczewie z ogródkiem 27653193 15881963 FENIKS Nieruchomości - Twój Nowy Start - Twój Nowy Adres. FENIKS Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży Domu w Tczewie przy ul. Grunwaldzkiej. Parametry domu: * powierzchnia 75 m2 * dom skrajny w zabudowie szeregowej * 3 pokoje * łazienka z wanną...

Tczew, ul. Grunwaldzka

829 000 PLN (11 053 zł/m2)

3
2
75 m2
2015
15764976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25459044 15764976 Dom z widokiem na jezioro Twoje miejsce spokoju, komfortu i rodzinnych chwilZamieszkaj w miejscu, gdzie dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy zachodem słońca odbijającym się w tafli jeziora. Ten wyjątkowy dom w Lubiszewie Tczewskim to nie tylko ...

Lubiszewo Tczewskie (Pomorskie, gm. Tczew)

1 599 000 PLN (7 107 zł/m2)

5
-
225 m2
2013
15889453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom z garażem i ogrodem-Tczew-Staszica 27850805 15889453 Oferta sprzedaży - Dom w Tczewie, ul. Partyzantów, Os. StaszicaMam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, zadbanego domu w Tczewie, zlokalizowanego na Osiedlu Staszica przy ul. Partyzantów.Opis nieruchomości:Powierzchnia do...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

870 000 PLN (5 800 zł/m2)

7
1
150 m2
1970
15510200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż domu w Czarlinie 20121950 15510200 Na sprzedaż dom - Tczew (Czarlin)Tel-728-713-127Powierzchnia domu: 290 m²Powierzchnia działki: 900 m²Rok budowy: 1990Cena:  860,000 PLNOpis nieruchomości:Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 290 m², położony na działce o powierzchni 900 m² w mal...

Czarlin (Pomorskie, gm. Tczew)

860 000 PLN (3 071 zł/m2)

7
2
280 m2
1990
15666773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23590594 15666773 Oferta dostępna TYLKO w biurze GAUDIUM.Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 34 fotografie - wszystkie dostępne w ogłoszeniu na stroni...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 099 000 PLN (5 112 zł/m2)

7
1
215 m2
1987
15452060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 5 pokoi, działka 763m2 z sauną, Tczew 18876995 15452060 DOM 5 pokoi DZIAŁKA 763 m2 SAUNADOM: Na sprzedaż jasny, bardzo słoneczny dom wolnostojący, doskonały do zamieszkania z rodziną! Nieruchomość pięknie położona w cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu Witosa tzw. Górki w Tczewie. Dom parterowy z podda...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 360 000 PLN (6 476 zł/m2)

5
1
210 m2
2000
15757322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący po remoncie duża działka 25297518 15757322 *** TYLKO U NAS !!! ***DOM 6 pokoi DZIAŁKA 1500 m2 wolnostojący garażDOM: Na sprzedaż jasny, bardzo słoneczny dom wolnostojący, doskonały do zamieszkania z rodziną!Nieruchomość pięknie położona w cichej i spokojnej okolicy, w miejscowości Miłobądz 6...

Miłobądz (Pomorskie, gm. Tczew)

1 899 000 PLN (12 660 zł/m2)

6
3
150 m2
2017