• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Trojanowice Olkuska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Trojanowice i Olkuska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15674221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23723707 15674221 Na sprzedaż, dom letniskowy całoroczny na Kaszubach ( 100 m od Jeziora Gwiazda), Łąkie, gm. Lipnica, 1.188.000,-PLN Na sprzedaż dom letniskowy całoroczny na Kaszubach, w odległości 100 m od jeziora Gwiazda. Dom o powierzchni całkowitej 120 m2 (u...

Łąkie (Pomorskie, gm. Lipnica)

1 188 000 PLN (9 900 zł/m2)

5
1
120 m2
-
15888377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811180 15888377 Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Gdzie zamiast miejskiego hałasu słychać śpiew ptaków, a zamiast bloków – widok zieleni i eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. Taki właśnie klimat oferuje ten dom położony w Markach, tuż prz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 969 000 PLN (13 935 zł/m2)

4
2
141.3 m2
2005
15893787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak gmina Puck, blisko Gdyni i Redy 27920884 15893787 Nowoczesny dom z garażem w zabudowie bliźniaczej, wydanie pod koniec IX 2026Dostępne dwie połówki prawy i lewy. LOKALIZACJABudynek jest położony w prężnie rozwijającej się wsi SŁAWUTOWO gmina Puck.Ze Sławutowa do Pucka ok. 6 km (7min autem), do Redy ...

Sławutowo (Pomorskie, gm. Puck)

850 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
1
102 m2
2026
15890682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak na sprzedaż, Trąbki Wielkie. 27883050 15890682 Tylko u nas!Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do własnej aranżacji.Przyjedź i wybierz swoją połówkę!Największa atuty to świetna lokalizacja, dbałość o detale podczas budowy oraz bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, idealny...

Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

1 169 000 PLN (10 725 zł/m2)

4
1
109 m2
2025
15806215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26329313 15806215 Międzywodzie! Prosperująca od lat, znana i lubiana kawiarnia, jedno - i dwupoziomowe pokoje, dwa duże mieszkania, a wszystko to wykończone ze smakiem - piękna mahoniowa stolarka, funkcjonalność, wysokiej klasy sprzęty kuchenne, jeszcze pachnące nowo...

Międzywodzie (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

4 800 000 PLN (13 714 zł/m2)

9
4
350 m2
2009
15796979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26134696 15796979 Dom:powierzchnia użytkowa: 67 m²powierzchnia po podłodze: 87,97 m²2 kondygnacje + piwnicapoddasze użytkowenowy dach, budynek ocieplonytechnologia tradycyjna cegła, ocieplenie styropianem 10 cmodnowiona elewacja i podbitka dachowaRozkład pomieszczeń:...

Biórków Mały (Małopolskie, gm. Koniusza)

579 000 PLN (6 655 zł/m2)

5
1
87 m2
1970
15401251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17720089 15401251 Połowa bliźniaka w stanie surowym otwartym. Prąd w ulicy do wody miejskiej 100 m, do kolektora ściekowego 100 m. Bardzo dobra lokalizacja ok. 1200 m do rynku Skierniewic, podobnie do dworca kolejowego. Pomimo miejskiej lokalizacji cisza, spokój bra...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

300 000 PLN (2 381 zł/m2)

11
-
126 m2
2024
15829787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26638590 15829787 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, na przestronnej działce!Prezentowana nieruchomość znajduje się we Wierzycach, oddalonych 20km od Gniezna i 35km od Poznania.Bardzo blisko droga S5 (ok.2 km do zjazdu) co usprawnia kom...

Wierzyce (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

599 000 PLN (6 240 zł/m2)

3
-
96 m2
2020
15741858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość z potencjałem w Gdyni Redłowie ! 24981377 15741858 Cena podlega negocjacji!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Mariana Mokwy. To prestiżowa lokalizacja, która łączy świetną komunikację, bliskość morza i terenów zielonych ...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 900 000 PLN (7 800 zł/m2)

8
1
500 m2
1995
15720273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość dla dwoch pokoleń! 24587336 15720273 Nowy dom w stanie deweloperskim w urzekającej okolicy. Serce Osielska, a jednocześnie ustronny bliski natury zaułek. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokojne, niemal wiejskie życie, a jednak blisko miasta.Nieruchomość jest idealna dla zag...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2023
15460085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19050143 15460085 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie wykonanego domu wolnostojącego położonego w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo ...

Łubowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

700 000 PLN (4 375 zł/m2)

5
2
160 m2
2024
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 145 000 PLN (19 061 zł/m2)

5
-
165 m2
2025