• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 21

15705051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący do remontu koło lotniska Chopina 24274439 15705051 Do sprzedania parterowy dom wolnostojący 129m2 z 1960r., na działce 1092 m2, Włochy Opacz Wielka.Do kapitalnego remontu, doskonały dla rodziny, również pod usługi.Kameralna lokalizacja, blisko markety spożywcze, duży sklep sportowy. Do pętli autobuso...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (9 690 zł/m2)

4
-
129 m2
1960
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 145 000 PLN (19 061 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
13959288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 101338 13959288 Wymarzony dom z ogrodem na sprzedaż, Warszawa Włochy Do sprzedaży dom w Warszawie Włochy. Klinkier pełny, cegła max, rolety zewnętrzne, stropy ceramiczne, wkłady ceramiczne kominowe. Dach z blachy fińskiej. Okna Dekcenic dwubarwne: na zewnątrz mahoń,...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (10 239 zł/m2)

5
3
293 m2
1998
15321946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15735841 15321946 Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o pow. użytkowej 1892,03 m2 , usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy Włochy. Budynek wynajęty, generuje stały przychód z najmu. ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 000 PLN (8 985 zł/m2)

12
-
1892 m2
2002
14470536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44856 14470536 Na sprzedaż dom o powierzchni 100 m2 na działce o powierzchni 1092 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy, na osiedlu Opacz Wielka. Dobry dojazd do centrum. W pobliżu droga szybkiego ruchu S8 oraz S2, centrum handlowe Okęcie Park, Lotnisko Chopina...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (14 000 zł/m2)

4
-
100 m2
1950
15879161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27610671 15879161 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 290 m², położony na działce 790 m² w spokojnej części Warszawy - Włochy. Dom został wybudowany w 2003 roku i jest bardzo zadbany. Posiada funkcjonalny układ obejmujący parter...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (7 241 zł/m2)

8
-
290 m2
2003
15886869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27771004 15886869 Nowoczesny, świeżo wybudowany 4-poziomowy segment z ogródkiem, w rewelacyjnej lokalizacji. Budynek został wybudowany w bardzo dobrym standardzie, a jego rozkład daje wiele możliwości aranżacji. W okolicy sąsiadują głównie domy 1-rodzinne, dzięki czem...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 329 000 PLN (11 168 zł/m2)

6
1
119 m2
2024
15886868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27771002 15886868 Nowoczesny, świeżo wybudowany 4-poziomowy budynek w rewelacyjnej lokalizacji – stan deweloperski do własnego wykończenia. Idealne miejsce na show-room, pracownię lub biuro. Budynek został wybudowany w bardzo dobrym standardzie, a jego rozkł...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 177 200 PLN (9 892 zł/m2)

6
1
119 m2
2024
15765154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25465566 15765154 Budynek typu loft!Przytulny czteropiętrowy budynek typu loft o funkcji usługowo-mieszkalnej o łącznej powierzchni 2939,52 m2, w tym:- powierzchnia użytkowa wynosi 2194,71 m2 -- powierzchnia loftów (każdy z nich zajmuje powierzchnię całego piętra) wyn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (7 762 zł/m2)

12
6
1546 m2
2019
15747969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6 LOKALI MIESZKALNYCH W KAMIENICY 25103315 15747969 Przestronny dom o powierzchni całkowitej 375 m2, posadowiony na działce 1098 m2.Składa się z 4 kondygnacji:1. na parterze - lokal mieszkalny 55 m2 (2 pokoje)                          lokal mieszkalny 75 m2 (3 pokoje)2. na I piętrze- identyczny układ ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN (13 333 zł/m2)

12
-
375 m2
1936
15879101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27608259 15879101 Serdecznie polecam Do sprzedaży 12 bliźniaka w stanie do zamieszkania o powierzchni ok. 300 m2. Lokalizacja- na pograniczu Nowe Włochy Ursus (1km do Factory) . Dobrze skomunikowana (do przystanku autobusowego 200m, do PKP W-wa Włochy 800 m, do PKP ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 000 PLN (10 333 zł/m2)

6
-
300 m2
2007
14924244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4796894 14924244 Serdecznie polecam. Idealne miejsce dla rodziny. Atrakcyjna cena Dom wolnostojący 276 m² powierzchni użytkowej w znakomitej lokalizacji w dzielnicy Włochy. Oferowana nieruchomość umiejscowiona jest z dala od głównych arterii, wśród bujnej zieleni, na...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 000 PLN (7 174 zł/m2)

7
2
276 m2
1994