• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 55

13624481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 98678 13624481 Do sprzedania przestronna rezydencja z pięknym ogrodem, położona w klimatycznej części Wilanowa.Dom o pow. cał. 485 m2 posadowiony na działce o pow. 1530 m2.Rozkład: salon z jadalnią 90 m, 6 sypialni, oddzielna kuchnia w pełnej zabudowie ok. 16 m2, 4...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 000 PLN (11 340 zł/m2)

7
5
485 m2
2008
13583280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 98686 13583280 Do sprzedania piękny i komfortowy dom usytuowany w bardzo prestiżowej okolicy jaką jest stara część Wilanowa ( bliskie sąsiedztwo Pałacu Królewskiego wraz z okalającym go zabytkowym ogrodem). Dom mieszkalny:- powierzchnia działki : 745 ­m2 (16 x 45)...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN (12 048 zł/m2)

6
-
415 m2
1993
15329877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15982348 15329877 ofercie podlega dom 4BKameralne, zamknięte osiedle na Zawadach, składające się z 8 domów w zabudowie bliźniaczej, zapewniające prywatność i bezpieczeństwo.Powierzchnia i układ:Powierzchnia domu: 258 m²Działka: 600 m²Tarasy: 46 m&amp...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (11 628 zł/m2)

7
4
258 m2
2024
15694473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24085996 15694473 Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Starym Wilanowie o powierzchni 190 m2 położony na działce ok. 280 mkw. Bezpośrednio przy budynku znajdują się dwa miejsca parkingowe.Parter:- oddzielna kuchnia 13 mkw,- salon 32 mkw z kominkiem,- ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (10 474 zł/m2)

7
3
190 m2
2000
15741856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
piękny ogród - dwa wjazdy - działka 2100mkw 24981549 15741856 Na sprzedaż domdworek 269 m² na działce 2100 m² - Wilanów, Kępa ZawadowskaWyjątkowy dom o powierzchni 270 m², wybudowany w 2007, położony na przestronnej działce 2100 m² w prestiżowej części Wilanowa - Kępie Zawadowskiej. To ostatni dom przy spokojne...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 299 000 PLN (12 219 zł/m2)

6
4
270 m2
2007
15706355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24299951 15706355 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wolnostojącego domu położonego w prestiżowej dzielnicy Wilanów. Ta unikatowa nieruchomość łączy w sobie klasyczny styl, komfort oraz elegancję, które z pewnością zadowolą najbardziej wymagających klie...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (8 543 zł/m2)

7
3
350 m2
2003
15888506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27814609 15888506 Nowoczesny segment w stanie deweloperskim 220 m² 6 pokoi Wilanovia Park ul. Wiedeńska Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy segment w stanie deweloperskim, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Wilanovia Park przy ul. ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (13 699 zł/m2)

6
2
219 m2
2022
15694165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24077617 15694165 Wyjątkowa rezydencja w sercu Wilanowa elegancja, przestrzeń i prestiżZ przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę wolnostojącą rezydencję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. To miejsce, które łączy w sobie ponadczasowy styl, imp...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 000 PLN (15 000 zł/m2)

7
3
400 m2
2007
15887980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27798857 15887980 Na sprzedaż bardzo ładny, przestronny dom z 2009 roku zlokalizowany w drugiej linii zabudowy przy ul. Biedronki w Wilanowie Niskim, 900m od Pałacu w Wilanowie.Cisza, spokój w otoczeniu zieleni.Dom jest mieszkalny, ale może też być użytkowany na cele ...

Warszawa (Wilanów niski) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 000 PLN (10 400 zł/m2)

8
-
375 m2
2009
15477173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19424789 15477173 Luksusowy dom wolnostojący na sprzedaż w Powsinie, ul. ZapłocieJeśli marzysz o przestronnym domu w prestiżowej lokalizacji, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!Do sprzedania przestronny dom wolnostojący o powierzchni 450 mkw, położony na malowniczej dzi...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 000 PLN (15 556 zł/m2)

8
4
450 m2
2005
15231515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWOCZESNOŚĆ I ŚWIATŁO 13380277 15231515 NOWOCZESNA  ARCHITEKTURAPrzestronny dom w zabudowie bliźniaczej ( dom dwulokalowy z działką do wyłącznego używania) przy ogrodzonej drodze wewnętrznej.Blisko Wisły i rowerowych okolic Okrzeszyna.W pobliżu dwa rezerwaty - czysta radość dla miłośników ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 690 000 PLN (10 675 zł/m2)

5
-
252 m2
2024
15846907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26898643 15846907 Bez prowizji dla kupującego.Przestronny dom usytuowany w zacisznym miejscu w głębi osiedla. Skrajny segment otoczony zielenią, położony najdalej od strony wewnętrznej uliczki.Komfortowy rozkład domu. Parter stanowi część dzienną, jest miejscem spotka...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (7 925 zł/m2)

6
2
265 m2
1996