• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 406

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15700644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zaciszny dom w Starym Rembertowie 24194254 15700644 Tutaj spokojnie wypijesz poranną kawę, znajdziesz odpoczynek po pracy, a dzieci nieskrępowaną i bezpieczną przestrzeń. Dom w zacisznym, zielonym otoczeniu (piękna zadrzewiona działka - rosną nawet prawdziwki) w Starym Rembertowie. Dojazd samochodem d...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 359 000 PLN (6 208 zł/m2)

7
2
380 m2
1995
15624462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom inwestycyjny do rozbudowy 22704752 15624462 3 dochodowe budynki na sprzedaż - doskonała okazja inwestycyjna! Świetna lokalizacja.  W frontowym budynku są dwa pietra wynajęte biznesom, a z tyłu budynku dwa domy z trzema mieszkaniami, wynajęte osobom prywatnym. Możliwa sprzedaż działek pod inwes...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 000 PLN (10 345 zł/m2)

10
5
348 m2
1986
14520489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blisko Lasu Kabackiego 5451 14520489 Dom wolnostojący blisko Lasu Kabackiego. Położony z dala od głównej ulicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych,ale z szybkim dostępem do obwodnicy.Wejście do lasu ok. 250 metrów. ROZKŁAD:Parter:- salon z jadalnią i z wyjściem na taras ( południe)- oddz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 000 PLN (10 175 zł/m2)

8
1
285 m2
1987
15876577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27541362 15876577 Wyjątkowa oferta na pograniczu Bielan z Żoliborzem.Idealna dla młodej pary poszukującej swojej pierwszej nieruchomości, jak również dla rodziny z dziećmi, ceniącej spokój i komfort życia w zielonej okolicy. To miejsce, które czeka na Twoją wizję, ofe...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 995 000 PLN (16 220 zł/m2)

3
1
123 m2
1961
13449254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 97250 13449254 Rembertów Kamienica 480 mkw użytkowej i działka inwestycyjna. Super lokalizacja 15 min do Centrum Kamienica w Rembertowie doskonale skomunikowana z Centrum Warszawy. Blisko stacji SKM, przy budynku przystanek autobusowy 4 linie. Atrakcyjna inwestycy...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 999 PLN (8 333 zł/m2)

11
-
480 m2
1936
12887851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 94094 12887851 OKAZJA! KABATY atrakcyjny, skrajny 12 bliźniaka o pow. 270m2 koło Górki Kazurki Dom na osiedlu strzeżonym. Urokliwe usytuowanie - cisza, spokój, w najbliższym otoczeniu pola, łąki. Blisko do wszystkich niezbędnych usług i handlu.Dom wykończony w najw...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 000 PLN (12 222 zł/m2)

5
3
270 m2
2002
13959288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 101338 13959288 Wymarzony dom z ogrodem na sprzedaż, Warszawa Włochy Do sprzedaży dom w Warszawie Włochy. Klinkier pełny, cegła max, rolety zewnętrzne, stropy ceramiczne, wkłady ceramiczne kominowe. Dach z blachy fińskiej. Okna Dekcenic dwubarwne: na zewnątrz mahoń,...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (10 239 zł/m2)

5
3
293 m2
1998
15889917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27864641 15889917 Dom o powierzchni użytkowej 165 m2, na działce 465 m2. Wybudowany w 1996 roku, po kapitalnym remoncie w 2004. Ocieplony, wymiana instalacji elektrycznej. Wymiana podłóg na parkiet i gresy wraz z nowym wyposażeniem łazienek, WC i kuchni. Budynek 2 ko...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 000 PLN (22 727 zł/m2)

4
-
198 m2
1996
15750006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25112675 15750006 Dom z potencjałem na Bemowie przestrzeń, wygoda i doskonała lokalizacjaNa sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 290 m2 zlokalizowany przy ul. Gabriela na warszawskim Bemowie jednej z najchętniej wybieranych dzielnic do życia w stolicy....

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (6 207 zł/m2)

6
3
290 m2
1983
15850119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Azyl wśród pięknych drzew | Doskonała lokalizacja 26987470 15850119 Są w Warszawie miejsca, które nie próbują udawać miasta.Falenica od lat żyje własnym rytmem — między sosnami, drewnianą architekturą, bazarkiem pachnącym świeżymi warzywami i niedzielną giełdą staroci. To tutaj, przy ul. Filmowej, stoi dom, który daj...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 890 000 PLN (6 881 zł/m2)

6
2
420 m2
1985
15823473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633205 15823473 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie developerskim, położony w malowniczej okolicy, wśród lasów i sosnowych pagórków, na ul. Dębowej 4 w Warszawie, tuż przy granicy Jabłonny. Dom, wybudowany w 2025 roku, oferuje przestronną powierzchnię, której c...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
2
120 m2
2025
15664286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23549097 15664286 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Duży wygodny dom w centrum Warszawy-Wesołej, na obszernej działce ze starodrzewiem (1813m2).Budynek murowany z cegły, ocieplony wełną mineralną; oddany do użytkowania w 2013 roku. Kilka lat temu częściowo...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 000 PLN (12 340 zł/m2)

6
3
235 m2
-