• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 405

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15664286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23549097 15664286 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Duży wygodny dom w centrum Warszawy-Wesołej, na obszernej działce ze starodrzewiem (1813m2).Budynek murowany z cegły, ocieplony wełną mineralną; oddany do użytkowania w 2013 roku. Kilka lat temu częściowo...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 000 PLN (12 340 zł/m2)

6
3
235 m2
-
15869139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402103 15869139 Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wisełki w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 240 mkw. składa się z: parteru, piętra, poddasza oraz jest w całości podpiwniczony. Budynek zbudowany z cegły...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

8
2
240 m2
1994
15752453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25164814 15752453 Oferujemy Państwu apartament na parterze z ogrodem w dwurodzinnym domu, w którym poczujemy się tak jak byśmy mieszkali w willi. Jest to nowa inwestycja w Miasteczku Wilanów, w którym dominuje nowoczesne budownictwo klasy premium. Miasteczko Wilanów ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 668 698 PLN (24 261 zł/m2)

5
1
110 m2
2026
15330125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15986387 15330125 Przestronna, 4-kondygnacyjna nieruchomość gotowa do wprowadzenia Budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o 4 kondygnacjach (w tym poddasze użytkowe) z garażem w bryle budynku o powierzchni mieszkalnej 221,17. Wybudowany w latach 80...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (9 276 zł/m2)

5
2
221 m2
1980
15521927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20430850 15521927 Mądry dom z basenem o powierzchni 290m2 z kosztami utrzymania na poziomie 1500,00 zł m-cMarzysz o luksusowym domu, który łączy bliskość natury z wygodą miejskiego życia? Ten unikalny dom, zaprojektowany z myślą o komforcie i elegancji, spełni wszystk...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (8 931 zł/m2)

8
1
290 m2
2005
15321946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15735841 15321946 Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o pow. użytkowej 1892,03 m2 , usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy Włochy. Budynek wynajęty, generuje stały przychód z najmu. ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 000 PLN (8 985 zł/m2)

12
-
1892 m2
2002
14470536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44856 14470536 Na sprzedaż dom o powierzchni 100 m2 na działce o powierzchni 1092 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy, na osiedlu Opacz Wielka. Dobry dojazd do centrum. W pobliżu droga szybkiego ruchu S8 oraz S2, centrum handlowe Okęcie Park, Lotnisko Chopina...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (14 000 zł/m2)

4
-
100 m2
1950
14149133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 4966930 14149133 Na sprzedaż dom-bliźniak o pow. użytkowej 320 m2 (pow. całkowitej 410 m2 ) znajdujący się na działce o pow. 357 m2 . Świetna lokalizacja - ciche osiedle domów jednorodzinnych na Mokotowie, 500 metrów od stacji metra Służew . Budynek wielokondy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 250 000 PLN (10 366 zł/m2)

9
1
410 m2
1995
15006287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 6647701 15006287 Na sprzedaż 5-pokojowy, środkowy segment z tarasem i garażem, zlokalizowany w dzielnicy Ursus - Gołąbki. W pobliżu: przedszkole, przystanek autobusowy. Budynek wzniesiony w 2010 roku. Stan wykończenia: deweloperski. W 2022 roku wymienione insta...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (7 273 zł/m2)

5
2
275 m2
2010
15891408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27896681 15891408 Dom z duszą w sercu Wawra 330 m² przestrzeni rodzinny klimat ogród garaż Są domy, które mają jedynie metraż. I są miejsca, które mają historię, atmosferę i energię, którą czuć od pier...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (7 067 zł/m2)

7
4
283 m2
1994
15892429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898825 15892429 Duży dom w dobrej lokalizacji.Parter: duży hall z wejściami do kuchni(10,5m 2 ) , wc dla gości ,salonu(63m 2 ) ,pokoju(16m 2 ) połączonego z sypialnią(17,5m 2 ) i łazienką(12,3m 2 ).Z salonu i sypialni wyjście do ogrodu na taras. Między kuchnią a sal...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

8
-
450 m2
1993
15871913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27480664 15871913 Dom w zabudowie bliźniaczej 126 m² + 63 m² piwnicy Cicha ulica Rynkowa, tuż przy Parku AcheraNa sprzedaż wyjątkowy dom typu bliźniak o powierzchni 126 m² na dwóch poziomach, z dodatkowymi 63 m² zadbanej, w pełni użytkowej piwnicy. Nieruchomość położ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (10 317 zł/m2)

4
2
126 m2
1965