• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wieszowa Bytomska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wieszowa i Bytomska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15780733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25813149 15780733 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Nieruchomość:Nowoczesny dom o powierzchni ok. 110,32 mkw.z dużym ogrodem na kameralnym osiedlu to idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortu i spokoju. Przestronne wnętrza z prywatnym ogródki...

Bogdaszowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

775 797 PLN (7 053 zł/m2)

4
2
110 m2
2027
15758476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25322825 15758476 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Nieruchomość:Nowoczesny dom o powierzchni ok. 110,32 mkw. na kameralnym osiedlu to idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortu i spokoju. Przestronne wnętrza z prywatnym ogródkiem dają możliwo...

Bogdaszowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

684 159 PLN (6 220 zł/m2)

4
2
110 m2
2027
15277496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14531635 15277496 Dom jednorodzinny – stan surowy zamknięty -w Kaliszu Pomorskim, na Pojezierzu Drawskim0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOWynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJANieruchomość położona jest na obrzeżach Kalisza Pomorskiego, w powiecie drawsk...

Kalisz Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kalisz Pomorski)

550 000 PLN (2 200 zł/m2)

6
2
250 m2
2023
14698299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 51804 14698299 NOWA, OBNIŻONA CENA!Dom wolnostojący z budynkiem gospodarczo–handlowo–usługowymw centrum Drawska Pomorskiego0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającyDom w atrakcyjnej lokalizacji, z możliwością prowadzenia różnorodn...

Drawsko Pomorskie (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

590 000 PLN (3 278 zł/m2)

5
1
180 m2
1986
15893593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27915007 15893593 Jagodno5pok.ogródszeregokazjapompaciepłatopPiękne osiedle tuż przy Jagodnie osiem wygodnych domów szeregowych - wszystko w kameralnej atmosferze i spokojnym sąsiedztwie. Każdy z domów został zaprojektowany z myślą o wygodzie mieszkańców – wnętrza są ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

960 000 PLN (7 559 zł/m2)

5
-
127 m2
2025
15893457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27911378 15893457 Długołękatarasx2domogródparkinghitokazja!Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m.Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu.Dom znajduje się na parterze oraz piętrze.Dom z 2 dużymi balkonami (10,28m +9,04m ł...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

679 000 PLN (6 789 zł/m2)

2
2
100.01 m2
1975
15893377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910021 15893377 Dom jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony o pow. 240 m2, działka ogrodzona 1365 m2.Rok budowy 2020, 5 pokoi, salon z aneksem, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze.Dom w pełni wykończony i wyposażony. Wszystkie urządzenia i meble zostają w ce...

Jeszkowice (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 368 000 PLN (5 700 zł/m2)

6
2
240 m2
2020
15893747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27918458 15893747 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZRĘBICE PIERWSZE – nowoczesny, energooszczędny dom w otoczeniu lasuNa sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny wybudowany w latach 20212022 z materiałów najwyższej jakości, wykończony i gotowy do zamies...

Zrębice (Śląskie, gm. Olsztyn)

749 000 PLN (11 703 zł/m2)

3
-
64 m2
2021
15888303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27808992 15888303 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINOWA INWESTYCJA – JUŻ W SPRZEDAŻY WYBIERZ SWOJĄ LEPSZĄ POŁOWĘ Prawdziwy DOM z przestrzenią. Poczuj swobodę i komfort życia.Super lokalizacja! Lublin Sławin ✨ Dlaczego warto?✔ 149 m² powierzchni użytko...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 295 000 PLN (8 691 zł/m2)

5
-
149 m2
2026
15887323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27780845 15887323 Serdecznie zapraszam na dzień otwarty wyjątkowego domu wolnostojącego w Sulejówku!TERMIN: 21 MAJA 2026 R. W GODZINACH 15:30-20:00To doskonała okazja, aby na własne oczy przekonać się o potencjale tej nieruchomości i poczuć jej niepowtarzalny klimatNi...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 333 000 PLN (6 665 zł/m2)

5
2
200 m2
1971
15884286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27698650 15884286 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o pow. 180 m2, położony w spokojnej i zielonej części Sulejówka - Miłosnej.Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu oraz dobrego dojazdu do Warszawy.Dom oferuje wygodną przestrzeń do życia. PARTER:...

Sulejówek (Miłosna) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 050 000 PLN (5 833 zł/m2)

5
2
180 m2
1971
15876688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27547584 15876688 z lat osiemdziesiątych, do remontu duży potencjał możliwość uzyskania dwóch lokali całkowicie podpiwniczony - w pomieszczeniach przyziemnych są okna ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

5
1
200 m2
1970