• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 52

15867990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27360812 15867990 Doradca Klienta Justyna FilipowiczNr Licencji PFRN 29417tel. 60210160221 maja w godzinach 15:00 - 19:00 odbędą się Dni Otwarte w tej nieruchomości.Wyjątkowa przestrzeń do życia połowa eleganckiego domu z ogrodem w prestiżowej części Oporowa.Są miejsc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (13 504 zł/m2)

4
2
137 m2
1936
15846362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26884192 15846362 Trzypoziomowy dom w zabudowie szeregowej z dużym prywatnym ogrodem i przestronnym tarasem idealny dla tych, którzy szukają rodzinnej, modułowej przestrzeni. Usytuowany w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i w bezpośredniej bliskości park...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 114 331 PLN (9 861 zł/m2)

5
2
113 m2
2027
15850805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealny dla rodziny. Budynek wysokiej jakości. 27007474 15850805 PROWIZJA 0%BEZ PCCPolecam dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Muchoborze Wielkim.Wjazd przez bramę otwieraną pilotem.Do bliźniaka przynależą 2 miejsca parkingowe, metalowa rowerownia.Ogród-252,65 m2.ZESTAWIENIE...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 990 000 PLN (11 371 zł/m2)

5
2
175 m2
2026
15884513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705775 15884513 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 142,5 m2 na Muchoborze MałymOtoczenie nieruchomości:Dom położony jest w kameralnej, zielonej części miasta, wśród zabudowy jednorodzinnej, w ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 320 000 PLN (9 296 zł/m2)

7
2
142 m2
1979
15890091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27868859 15890091 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z tarasem na dachu, w sąsiedztwie Lasu Mokrzańskiego!Otoczenie nieruchomości: Leśnica to zielona i dobrze skomunikowana część Wrocławia, zap...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (9 868 zł/m2)

5
3
151 m2
2026
15325750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15852674 15325750 GrabiszynekPrzestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o pow. 580 m zlokalizowany w prestiżowej zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (6 991 zł/m2)

7
3
422 m2
1996
15844663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26843482 15844663 Przestronny dom w zabudowie szeregowej idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni dla rodziny. Nieruchomość położona jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, w bezpośrednim sąsiedztwie parku, co zapewnia doskon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 114 331 PLN (9 861 zł/m2)

4
2
113 m2
2027
15612532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22450473 15612532 Doradca klienta:Jacek Mamińskinr lic. PFRN 30802Tel. 602 101 602Wyłącznie w SDP Nieruchomości! Połowa willi z lat 30-tych XX wieku z dużym ogrodem (400 m2) i możliwością powiększenia o poddasze użytkowe.Oddzielna Księga Wieczysta.Otoczenie nieruchomo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (8 687 zł/m2)

4
-
115 m2
1930
15864406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267303 15864406 Oferujemy na sprzedaż wolnostojący, dwulokalowy dom położony na urokliwych Kuźnikach w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu.Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 963 m², zapewniającej prywatność i przestrzeń do rekreacji. Jest to dom przedwoje...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 630 000 PLN (12 240 zł/m2)

6
-
133.17 m2
1930
15846477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888303 15846477 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 540 000 PLN (11 159 zł/m2)

4
2
138 m2
2025
15846472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888297 15846472 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 450 000 PLN (11 240 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15846476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888301 15846476 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (11 194 zł/m2)

4
2
134 m2
2025