• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Zawada

Znalezionych ofert: 33

15886859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27769980 15886859 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE - OSIEDLE POD LASEM Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szereg&...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15897760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zawada, CUDNE MIEJSCE !! ZOBACZ ! domek 120 m2 lekko schowany w naturze 28009529 15897760 TARNÓW - ZAWADA - dom z ceną 5.000 zł m2!  - w przepięknych okolicznościach przyrody  - nie duży dom o pow. 180 m2 ( MIESZKAJ TANIEJ JAK W BLOKU!!)  - INDYWIDULANY PROJEKT  - subtelnie schowany od drogi! - par...

Zawada, Zawada

980 000 PLN (8 167 zł/m2)

5
2
120 m2
2004
15887757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27793292 15887757 Na sprzedaż: komfortowy dom wolnostojący z garażem - Zawada, gmina Myślenice Dom: 184 m² powierzchni mieszkalnej. Garaż z częścią mieszkalną: 91 m² powierzchni mieszkalnej + 52 m² garażu. Łączna powierzc...

Zawada (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 499 000 PLN (5 451 zł/m2)

6
2
275 m2
2022
15896345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27977769 15896345 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 87 m², położony na działce o powierzchni 500 m² w miejscowości Zawada przy ulicy Kępskiej, zaledwie 2,8 km od Opole (około 3 minuty samochodem).Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Zawada (Opolskie, gm. Turawa)

290 000 PLN (3 333 zł/m2)

4
1
87 m2
1938
15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15806853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26354466 15806853 Nowoczesny Dom - Willa Premium - Myślenice Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o charakterze willowym, zlokalizowany w gminie Myślenice - w spokojnym, kameralnym otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej, z szybkim dojazdem do Kra...

Zawada (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 999 999 PLN (6 689 zł/m2)

5
-
299 m2
2024
15892377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898641 15892377 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15892325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898639 15892325 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15892278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898640 15892278 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15892235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898638 15892235 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15892188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898203 15892188 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15892144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898202 15892144 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie (Myślenice) - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzin...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025