• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 326

15745369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25058084 15745369 Na sprzedaż przestronna rezydencja o powierzchni 682 m², zlokalizowana w Mierzynie na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu składającym się z zaledwie ośmiu domów.Nieruchomość oferuje unikalny układ przestrzenny, który doskonale sprawdzi si...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 690 000 PLN (5 411 zł/m2)

8
3
682 m2
2004
15707549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24323583 15707549 Na sprzedaż: Działka z domem w Dobieszczynie, gm. Police Powierzchnia działki: 1202 m² Lokalizacja: Dobieszczyn, gmina Police, województwo zachodniopomorskiePrzedmiotem oferty jest dwupoziomowy dom o powierzchni 70 m², usytuowany na działce budowlane...

Dobieszczyn (Zachodniopomorskie, gm. Police)

270 000 PLN (3 857 zł/m2)

2
1
70 m2
2010
15885729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27739971 15885729 Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez PCC! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. ...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 620 000 PLN (10 189 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15780976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25817262 15780976 Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” ciszę i spokój. Własność działki z udzia...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 112 960 PLN (8 368 zł/m2)

5
2
133 m2
2025
15685206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23913583 15685206 Na sprzedaż: Działka z domem w Dobieszczynie, gm. Police Powierzchnia działki: 1202 m² Lokalizacja: Dobieszczyn, gmina Police, województwo zachodniopomorskiePrzedmiotem oferty jest dwupoziomowy dom o powierzchni 70 m², usytuowany na działce budowlane...

Dobieszczyn (Zachodniopomorskie, gm. Police)

270 000 PLN (3 857 zł/m2)

2
1
70 m2
2010
15510200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż domu w Czarlinie 20121950 15510200 Na sprzedaż dom - Tczew (Czarlin)Tel-728-713-127Powierzchnia domu: 290 m²Powierzchnia działki: 900 m²Rok budowy: 1990Cena:  860,000 PLNOpis nieruchomości:Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 290 m², położony na działce o powierzchni 900 m² w mal...

Czarlin (Pomorskie, gm. Tczew)

860 000 PLN (3 071 zł/m2)

7
2
280 m2
1990
15884725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na 1 działce - idealne pod wynajem. 27710297 15884725 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Rumi przy ul. Dąbka, składająca się z dwóch budynków mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 315 m2. ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 499 000 PLN (4 759 zł/m2)

12
3
315 m2
1974
15800245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26210352 15800245 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068 Luksusowy dom dla wymagających u podnóża gór Rajcza Beskid ŻywieckiIdealny również jako inwestycja pod wynajemJeśli marzysz o miejscu, gdzie luksus łączy się z naturą, a każdy dzień zaczyna ...

Rajcza (Śląskie, gm. Rajcza)

1 099 000 PLN (3 751 zł/m2)

8
2
293 m2
2002
15860478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182858 15860478 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Rychwałd powiat żywiecki 159 m² działka 3193 m²Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, położony w miejscowości Rychwałd, ul. Młyńska 4, w gminie Gilowice,...

Rychwałd (Śląskie, gm. Gilowice)

1 199 000 PLN (7 494 zł/m2)

4
2
160 m2
2015
15658584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23438782 15658584 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Na sprzedaż dom idealny dla rodziny poszukującej komfortowego miejsca do zamieszkania w bliskiej odległości do centrum Bielska-Białej i z pięknym widokiem na góry.Lokalizacja: Dom znajduje się w ...

Bielsko-Biała (Lipnik) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

799 000 PLN (3 716 zł/m2)

6
2
215 m2
1994
15860547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182860 15860547 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Dom z ogromnym potencjałem dla dużej rodziny, rodziny wielopokoleniowej lub inwestycji pod wynajemCzernichów ul. Wędkarska Dolina Soły Jeziora Góra ŻarNa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom...

Czernichów (Śląskie, gm. Czernichów)

999 000 PLN (4 163 zł/m2)

12
3
240 m2
2013
15658601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23438775 15658601 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068 Na sprzedaż: Dom z działką inwestycyjną przy jednej z głównych ulic Bielska-BiałejSzukasz nieruchomości, która łączy komfort zamieszkania z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej? T...

Bielsko-Biała (Lipnik) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 100 000 PLN (5 116 zł/m2)

6
2
215 m2
1994