• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 318

15108226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9989028 15108226 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam kamienicę ( żółto czerwona) oraz z wyposażeniem i kontrahentami. W kamienicy mieści się: 10 mieszkań (4 umeblowane i jedno nieumeblowane), 5 luksusowo wykończonych Apartamentów, 7 lokali usługowo...

Dzierżoniów (Dzierżoniów) (Dolnośląskie, gm. Dzierżoniów)

2 980 000 PLN (3 275 zł/m2)

8
-
910 m2
2012
15883246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674797 15883246 Jedyna taka okazja na mapie Zachodniopomorskiego — dom w pierwszej linii brzegowej jeziora Szadzko, z bezpośrednim, prywatnym dostępem do wody. Nie szukaj dalej.Dom i jego charakterWybudowany w 2014 roku budynek o charakterze rustykalnym z duszą — dr...

Szadzko (Zachodniopomorskie, gm. Dobrzany)

995 000 PLN (6 520 zł/m2)

4
2
152.6 m2
2014
15670802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23656154 15670802 Do sprzedaży dom wolnostojący w Legionowskim Józefowie o powierzchni użytkowej 137,30 m2. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 1114 m2. Stan surowy zamknięty.Rozkład pomieszczeń:Parter składa się z przedsionka, holu, pokoju, salonu z otwartą...

Józefów (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

870 000 PLN (6 336 zł/m2)

5
2
137.3 m2
2024
15662225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w pobliżu jeziora - Zajezierze k/Borzestowa! 23494932 15662225 Dom w pobliżu jeziora - Zajezierze, Szwajcaria Kaszubska!Powierzchnia domu: 35 m² z możliwością rozbudowyPowierzchnia działki: 1000 m² (z możliwością powiększenia wg potrzeby przyszłego właściciela)LOKALIZACJA:Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położ...

Zajezierze (Pomorskie, gm. Sztum)

520 000 PLN (14 857 zł/m2)

2
1
35 m2
2022
15643530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy dom w kameralnej okolicy Gdańska! 23138647 15643530 Nowoczesny dom jednorodzinny z płaskim dachem oddany do użytku w 2023 roku, zrealizowany według projektu LK1525, to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących elegancję, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Posadowiony na działce o po...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 100 000 PLN (12 944 zł/m2)

7
4
394 m2
2023
15795829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26107133 15795829 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego, funkcjonalnego domu położonego w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Poznaniu, przy ul. Bajana.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 220 m²...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

950 000 PLN (5 026 zł/m2)

7
-
189 m2
1989
15392573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17541161 15392573 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam bezpośrednio.Urocza całoroczna nieruchomość położona w sercu malowniczej Warmii i Mazur dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą i spokój od miejskiego zgiełku a jednocześnie bliskość do miejsk...

Purda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

1 140 000 PLN (7 215 zł/m2)

4
-
158 m2
2008
15066360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy dom z piękną działką! 8724155 15066360 OKOLICA: Dom znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska, w dzielnicy Jasień. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe, m.in. Centrum Handlowe, TigerGym, sklepy (Biedronka, Żabka, FreshMarket) oraz usługi tj. apteki, szkoły, prz...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 600 000 PLN (12 203 zł/m2)

8
4
295 m2
2015
15619030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576237 15619030 Atrakcyjny dom posadowiony na foremnej działce o powierzchni 989 m2 w dzielnicy Osów. Nieruchomość idealna dla ludzi chcących mieszkać w spokojnej dzielnicy zlokalizowanej blisko miasta. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Puszcza Wkrzańska oraz Gubał...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 490 000 PLN (6 380 zł/m2)

6
3
547 m2
2003
15724427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24655373 15724427 Komfortowo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku położony 6 km od Koszalina, 2,5 km od trasy S 6 i 12 km od Mielna. Nieruchomość położona w miejscowości Tatów jest gotowa do zamieszkania.Powierzchnia domu to 98,28 m2, działka ma 438 m2...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

915 000 PLN (9 310 zł/m2)

4
2
98.28 m2
2023
15830983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26684061 15830983 Standard mieszkania: do remontu; Rozkład: czterostronny, adaptacja poddasza, korzystny układ, ustawne; Mediainstalacje: gaz, kanalizacja, prąd, woda; Liczba kondygnacji: 3; Dach: blacha; Dodatkowo: działka, garaż, balkon, taras; Pow. działki: 800; ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 130 000 PLN (4 788 zł/m2)

6
1
236 m2
1990
15885727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27739970 15885727 OFERTA OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI DLA BIURA I PODATKU PCC 2%!!! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to także jedna z najbogats...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

895 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
2
105 m2
2025