• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 283

15738032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24900623 15738032 Siedlisko położone w Warpunach, uroczej miejscowości nad jeziorem Warpuńskim.Nieruchomość składa się z dwóch domów mieszkalnych, dwóch budynków gospodarczych, oraz obszernej piwnicy - ziemianki.Całość posadowiona jest na działce o powierzchni 4240 ...

Warpuny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Sorkwity)

650 000 PLN (2 031 zł/m2)

2
-
320 m2
1938
13894301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2201205 13894301 Lekko pochylona działka 24a z mnóstwem zieleni stwarza niesamowity klimat. Prestiżowa lokalizacja, sklepy spożywcze w pobliżu, przystanek autobusowy 100m. Budynek składa się z dwóch kondygnacji oraz piwnicy o rozmiarze całego parteru co pozwala na a...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 400 000 PLN (18 333 zł/m2)

4
2
240 m2
1955
15734582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24836149 15734582 Dom wolnostojący dużej urody o powierzchni całkowitej 120 m2 na przepięknej działce na skraju lasu o powierzchni 1014 m2 .Dom składa się z dwóch kondygnacji i piwnicy:- piwnica - parter: duży salon z aneksem kuchennym, łazienka i schody drewniane na ...

Żarki-Letnisko (Śląskie, gm. Poraj)

783 000 PLN (7 250 zł/m2)

3
1
108 m2
1997
15675474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23752564 15675474 Zachęcam do kontaktu i umówienia się na bezpośrednią prezentację tego wyjątkowego obiektu, aby na własne oczy przekonać się o jego potencjale i charakterze. Odkryj ze mną inwestycję, która może zmienić Twoją przyszłość.- pow. kamienicy ok około 800 m...

Zabrze (Centrum) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 900 000 PLN (2 169 zł/m2)

4
-
876 m2
1925
15671066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23662456 15671066 Na sprzedaż : klimatyczny, drewniany dom na osiedlu Widok w Skierniewicach. Unikalna, nieruchomość z duszą idealna propozycja w doskonałej cenie, dla miłośników historii, klimatycznych wnętrz i nietuzinkowej architektury.Opis nieruchomości: Drew...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

220 000 PLN (2 366 zł/m2)

3
1
93 m2
1940
15666162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584772 15666162 Prezentowana nieruchomość obejmuje grunt o powierzchni .5 ha 1400 m2 , trzy budynki mieszkalne, budynek warsztatowo gospodarczy, jezioro - staw, o powierzchni ok. 7000 m2 z pomostem.Domy  mieszkalne:1. Budynek, dwukondygnacyjny, z altaną.2. Budynek m...

Najdymowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

2 200 000 PLN (3 618 zł/m2)

11
-
608 m2
1986
15621592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22629559 15621592 Przestronny i nowoczesny dom w Szczytnie – idealny dla rodziny!Marzysz o komfortowym i funkcjonalnym domu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 210 m², zlokalizowany w malowniczym Szczytnie pr...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

899 000 PLN (4 281 zł/m2)

6
2
210 m2
2022
15568010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21505812 15568010 Cena 485 000 PLN podlega negocjacji, co sprawia, że jest to wyjątkowa propozycja na rynku. Działka o powierzchni 2 000 m², na której posadowiony jest dom, daje mnóstwo możliwości zarówno pod kątem zagospodarowania, jak i spędzania wolnego czasu na św...

Zielonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

485 000 PLN (2 922 zł/m2)

2
1
166 m2
2000
15344537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16366475 15344537 Dom jednorodzinny na uboczu w spokojnej okolicy, blisko miasta. Położony w miejscowości Sławacinek Stary, przy samym wjeździe do Białej Podlaskiej.Oddalony o 750 metrów od szkoły podstawowej w Sławacinku Starym oraz o około 500 metrów od Dino.Nieruch...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

969 000 PLN (5 537 zł/m2)

7
2
175 m2
2010
14442686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 127991 14442686 Dom o powierzchni całkowitej pow. 200 m2, posadowiony na działce 520 m2. Dom wykończony do stanu deweloperskiego, z wszystkimi instalacjami i elewacją. Nieruchomość budowana z myślą o domu pasywnym - technologia i docieplenia mają gwarantować znikome...

Niepołomice (Małopolskie, gm. Niepołomice)

1 350 000 PLN (7 941 zł/m2)

5
1
170 m2
2020
14186306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 105136 14186306 OFERTA WSTRZYMANA. Dom o powierzchni niemal 300 m2, działka kwadratowa ok. 5 arów. Trzy kondygnacje plus poddasze, możliwość wydzielenia 3 odrębnych mieszkań. Całość ogrodzona, z bramą wjazdową,ogrodem i garażem. Dom po remoncie, wymieniona część ins...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 000 PLN (6 862 zł/m2)

10
2
290 m2
2006
15515432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20255461 15515432 Nieruchomość z potencjałem położona w miejscowości Czerwonka ,gm. Biskupiec. Budynek podpiwniczony z czerwonej cegły z 1960r. W 2020r. został wykonany generalny remont: nowy dach (dachówka ceramiczna),nowe belki, betonowy strop (terriva) ,na dole i p...

Czerwonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

375 000 PLN (1 250 zł/m2)

5
2
300 m2
1960