• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 320

15847525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26917557 15847525 Polecamy do sprzedaży domek drewniany o powierzchni ok 59,2 m2 na działce 1700 m2 we wsi Nowosady w gm. Michałowo pow. białostocki. Dom wybudowany w 1985 roku, w ostatnich latach przeszedł częściowy remont. Budynek został oszalowany nową drewnianą ...

Nowosady (Podlaskie, gm. Michałowo)

350 000 PLN (5 912 zł/m2)

2
1
59.2 m2
1985
15775960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący na dużej działce! 25690969 15775960 Nieruchomości ApartamentIwona Miłkowska 728 763 324                       OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Oferujemy Państwu na sprzedaż pięknie wykończony, duży dom wolnostojący położony w malowniczym Rudnie, zaledwie 5 min drogi samochodem od ...

Rudno (Dolnośląskie, gm. Wołów)

730 000 PLN (6 697 zł/m2)

5
2
109 m2
2013
15882924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673325 15882924 Dom wolnostojący w Chlebówku – komfort, przestrzeń i ogród, o jakim marzysz!Na sprzedaż oferuję nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 152 m² (użytkowej 93,3 m²) z garażem w bryle budynku. Nieruchomość powstała według pr...

Chlebówko (Zachodniopomorskie, gm. Stara Dąbrowa)

849 000 PLN (7 157 zł/m2)

4
2
118.63 m2
2016
15866749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w samym centrum Skarszew z potencjałem 27327295 15866749 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Skarszew - bezpośrednio przy rynku. Dom z dużym potencjałem, idealny zar...

Skarszewy (Pomorskie, gm. Skarszewy)

649 000 PLN (3 245 zł/m2)

8
2
200 m2
1851
15698411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w budowie pod Kościerzyną - Chrztowo 24148688 15698411 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Na sprzedaż oferuję wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej miejscowości Chrztowo, w ...

Chrztowo (Pomorskie, gm. Liniewo)

465 000 PLN (2 031 zł/m2)

4
2
229 m2
2024
15802683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26272856 15802683 Na sprzedaż przestronny dom 260 m² na działce 3000 m² – 500 m od jezioraPrzedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę – jednopiętrowy dom o powierzchni 260 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 3000 m². To idealne miejsce do stworzenia wymarzonego o...

Borzym (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

650 000 PLN (2 500 zł/m2)

9
2
260 m2
1930
15766130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25498666 15766130 Przestronny dom wolnostojący 209 m², 6 pokoi, z dużym ogrodem (1288 m²) – spokojna, zielona okolicaOpis nieruchomości:Oferujemy do sprzedaży elegancki i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 209 m², położony na zadbanej działce o powi...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 099 000 PLN (10 043 zł/m2)

6
-
209 m2
2004
15642591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23112765 15642591 Oferuję działkę na Rodzinnych Ogrodach Działkowych pn.SKARBÓWKA o powierzchni 420m2 z domem 70m2.Lokalizacja: Dobry dojazd z miasta od strony ul. Złotowskiej.Działka w otoczeniu ładnie zagospodarowanych całorocznych domów, sąsiedztwo bardzo spokojne ...

Szczecin (Os. skarbówek) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

279 000 PLN (3 986 zł/m2)

3
-
70 m2
2023
15763735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25432381 15763735 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Dobrej. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej z Ytongu (beton komórkowy), oddany do użytkowania w 2012 roku. Powierzchnia działki 1310 m2.Dane ogólne - budynek jednorodzinny z poddasze...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 890 000 PLN (7 941 zł/m2)

4
3
238 m2
2012
15883630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675350 15883630 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na Pogodnie. Nieruchomość 3-kondygnacyjna o łącznej powierzchni 320 m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce o powierzchni 360 m2. Stan techniczny i standard wykończenia domu bardz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 770 000 PLN (8 656 zł/m2)

6
2
320 m2
2019
15808442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26394614 15808442 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136,6 m², z działką o powierzchni od 277 do 321 m² (w zależności od segmentu). Do każdego domu przynależy jednostanowiskowy garaż (ok. 19,3 m²) oraz taras o powierzchni 15 m².Układ pomies...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (6 581 zł/m2)

5
2
136.6 m2
2026
15882937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673352 15882937 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136 m², położony w w Mierzynie. Do domu przynależy działka o powierzchni 350 m².Dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia. Na parterze znajduje się przes...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 199 000 PLN (8 827 zł/m2)

5
1
135.83 m2
2025