• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 340

15820458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem - Rotmanka, blisko Gdańska 26644837 15820458 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYduży, wolnostojący dom dający swobodę aranżacji i wiele możliwości wykorzystania,przestrzeń idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i pod inwestycję lub działalność,u...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 650 000 PLN (4 583 zł/m2)

8
2
360 m2
1995
15853216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy lesie z zapleczem pod działalność - Żukow 27044817 15853216 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYDom graniczący bezpośrednio z lasem - cisza, prywatność i widok zieleni za oknem,Nieruchomość wielofunkcyjna: część mieszkaln...

Żukowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

3 750 000 PLN (7 813 zł/m2)

6
4
480 m2
2011
15638567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej k. Pruszcza 23023216 15638567 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYnieruchomość gotowa do wprowadzenia,słoneczny ogród,nieruchomość idealna dla rodziny,wykończenie i wyposażenie na bardzo wyso...

Juszkowo (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 299 000 PLN (8 603 zł/m2)

4
2
151 m2
2021
15754083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w dobrym stanie, gotowy do zamieszkania-Żukowo 25226591 15754083 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Cisza, spokój i komfort życia blisko natury - a jednocześnie szybki dostęp do pełnej infrastruktury - to atuty tej wyjątkowej nier...

Żukowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 890 000 PLN (10 800 zł/m2)

5
3
175 m2
2010
15504805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 2 lokalowy, stan surowy Borzęcin/Juszkowo 20037199 15504805 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Uwaga, nieruchomość znajduje się w miejscowości BORZĘCIN!Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 759m2 z wyjątkowym, nowym ...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

799 000 PLN (3 171 zł/m2)

10
4
252 m2
2024
15684737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23909123 15684737 Na sprzedaż: energooszczędny dom jednorodzinny w centrum Bystrzycy Kłodzkiej WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego, położonego w samym sercu Bystrzycy Kłodzkiej. Nieruch...

Bystrzyca Kłodzka (Dolnośląskie, gm. Bystrzyca Kłodzka)

680 000 PLN (5 913 zł/m2)

4
1
115 m2
-
15888293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27807502 15888293 Wyjątkowa oferta - Dom, który spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o całkowitej powierzchni 120 m2 ( 115 m2 powierzchni użytkowej ) , usytuowany na działce o powierzchni 530 m2. Lokalizacja:Nieruchomość położona w Grzędzi...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

749 000 PLN (6 242 zł/m2)

5
2
120 m2
2025
15883289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674839 15883289 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w cenionej lokalizacji – Pomorzany (Szczecin). Nieruchomość o powierzchni 76 m² usytuowana jest na działce o powierzchni 302 m² + podpiwniczenie.To idealna propozycja zarówno dla rodziny szukającej komf...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

850 000 PLN (11 184 zł/m2)

3
1
76 m2
2015
15691062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24010543 15691062 DO SPRZEDANIA : BARDZO KLIMATYCZNY I FUNKCJONALNY DOM O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 178 M2 POSADOWIONY NA DZIAŁCE O POW.738 M2 . W PRUSZKOWIE . Dom jedno-piętrowy ze strychem , garażem dwu-stanowiskowym w bryle budynku z dwoma uchylnymi bramami ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 999 000 PLN (11 230 zł/m2)

5
2
178 m2
2013
15886203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27750253 15886203 Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w Jaraczewie (Szydłowo, Osiedle Kwiatowe) 93,98 m2, działka o pow. 794m2 Prezentujemy nowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 93,98 m² , położony w spokojnej części Jaraczewa, na cenionym Osi...

Jaraczewo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

810 000 PLN (8 710 zł/m2)

4
-
93 m2
2026
15847090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27463997 15847090 DO SPRZEDANIA : BARDZO ŁADNY,ZADBANY DOM PARTEROWY W UŻYTKOWYM PODDASZEM O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 275,4 M 2 ; POSADOWIONY NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 4390 M 2. W M. NADARZYN. Na działce ,w części zabudowanej , posadowiony jest murowany budyne...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 400 000 PLN (8 727 zł/m2)

5
-
275 m2
1991
15394996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17585373 15394996 DO SPRZEDANIA : DOM JEDNORODZINNY ;JEDNOPIĘTROWY;PODPIWNICZONY O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 174 M 2, posadowiony na działce o pow. 1729 m 2.w Miedzyborowie gm.Jaktorów Dom spełnia wymogi budynku jednorodzinnego dwulokalowego ,gdyż posiada dwa...

Jaktorów (Międzyborów) (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 290 000 PLN (7 371 zł/m2)

6
2
175 m2
1971