• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 354

15888036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27800757 15888036 Na sprzedaż działka siedliskowa z domem drewnianym oraz drewnianym budynkiem gospodarczym w Sawicach Broniszach pow. sokołowski, woj. mazowieckie.Działka  na której znajdują się zabudowania ma pow. 1700 mkw i jest w całości ogrodzona siatką a od stro...

Sawice-Bronisze (Mazowieckie, gm. Repki)

150 000 PLN (2 174 zł/m2)

2
-
69 m2
1950
15666101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584668 15666101 Dom wolnostojący w malowniczym miejscu - Szczecinki, powiat oleckiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w urokliwej, spokojnej miejscowości Szczecinki, w powiecie oleckim – idealne miejsce dla osób ...

Szczecinki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

190 000 PLN (1 267 zł/m2)

2
-
150 m2
2010
15867159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336936 15867159 Na sprzedaż wolnostojący dom w Skierniewicach, dzielnicy Zadębie o powierzchni 110 m²! Cena wynosi 819 000 PLN, co daje 7 445 PLN za metr kwadratowy. Ta słoneczna nieruchomość z pięknym widokiem na ogród jest doskonałą propozycją dla osób ceniących k...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

793 000 PLN (7 209 zł/m2)

5
1
110 m2
1980
15855902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27077551 15855902 DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM SEROCK 275 m² IDEALNY POD FLIPNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 275 m², położony w atrakcyjnej lokalizacji w Serocku dynamicznie rozwijającym się miasteczku turystyczno-rekreacyjnym, z...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

790 000 PLN (2 873 zł/m2)

6
2
275 m2
2007
15773383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25634433 15773383 Nowoczesny bliźniak blisko Olecka 124 m² + garaż + działka 760 m²Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Sedrankach k. Olecka, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w otoczeniu zieleni. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do ce...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

539 000 PLN (3 134 zł/m2)

5
1
172 m2
2026
15705602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24283265 15705602 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Sedranki, Olecko129 m² + garaż + działka 760 m² stan zewnętrznie wykończonyInwestycja realizowana jest na nowopowstającym osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych położonych w otoczeniu zieleni. Lokalizacja ...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

739 000 PLN (5 729 zł/m2)

5
2
129 m2
2025
15886833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768795 15886833 Na sprzedaż klimatyczny dom z widokiem na jezioro - Gąski, gm. OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki z domem całorocznym w malowniczej miejscowości Gąski, w gminie Olecko.Działka i zabudowania- Powierzchni...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

439 000 PLN (3 658 zł/m2)

5
2
120 m2
2005
15829617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633365 15829617 Dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem do adaptacji + duży grunt Pęzino, 12 min od StargarduPęzino spokojna miejscowość w gminie Stargard, z szybkim dojazdem do miasta (ok. 12 minut samochodem lub koleją). W najbliższej okolicy szkoła podstawowa o...

Pęzino (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

125 000 PLN (2 778 zł/m2)

2
1
45 m2
1909
15886832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768794 15886832 Dom na sprzedaż - Godziszka (gmina Buczkowice)Proszę o tel. gdyż SMS y mogą nie dochodzić.Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Godziszka.Dom z 1954 roku, położony na działce o powierzchni ok 800m2, oferuje ogromny potencjał a...

Godziszka (Śląskie, gm. Buczkowice)

299 000 PLN (4 271 zł/m2)

2
-
70 m2
1954
15867443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346708 15867443 Dom o powierzchni 157 m2 położony na działce 692 m2, w jednej z najbardziej pożądanych części Nałęczowa. To miejsce ma w sobie coś więcej niż tylko metry i ściany - oferuje klimat, spokój, prestiż uzdrowiskowego miasta, które od lat przyciąga osoby s...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

683 000 PLN (4 350 zł/m2)

6
2
157 m2
1969
15867156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336930 15867156 Dom o powierzchni 60 m2, położony na działce 2600 m2, w sercu urokliwej i spokojnej miejscowości Charz. Jest to miejsce, które zachwyca krajobrazami lessowych wąwozów, otwartymi polami i rozproszoną zabudową, a jednocześnie pozostaje na trasie turyst...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

448 000 PLN (7 467 zł/m2)

3
-
60 m2
1950
15839043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26737492 15839043 Witkowice (powiat stalowowolski) 240 m², 28 arów, nowy garaż, wyposażenie w cenieNa sprzedaż dom w miejscowości Witkowice (powiat stalowowolski) o łącznej powierzchni ok. 240 m², posadowiony na ogrodzonej działce 28 arów.Cena ofertowa: 499 999zł (do ...

Witkowice (Podkarpackie, gm. Radomyśl nad Sanem)

499 999 PLN (2 083 zł/m2)

4
1
240 m2
2001