• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 239

15851537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużym ogrodem 27012770 15851537 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Komfortowy dom wolnostojący - Augustów, ul. Arnikowa Powierzchnia użytkowa: 155 m2. Powierzc...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

1 490 000 PLN (9 613 zł/m2)

6
1
155 m2
2003
15748350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja 237 m² | działka 3600 m² | sauna | Nowy 25108659 15748350 Na sprzedaż elegancka rezydencja o powierzchni 237 m² położona na dużej, prywatnej działce 3600 m² w spokojnej i zielonej okolicy Nowy Jadów.Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie, prywatności i codziennym życiu w otoczeniu natury — ...

Nowy Jadów (Mazowieckie, gm. Jadów)

2 999 000 PLN (12 654 zł/m2)

6
4
237 m2
2020
15822198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
300 m² | 2 niezależne mieszkania | po remoncie 26640424 15822198 Gotowy, wyremontowany dom 300 m² w Wołominie, który może funkcjonować jako jedna duża rezydencja albo dwa niezależne mieszkania - idealne rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej lub inwestora szukającego elastycznej nieruchomości.Nieruchomość po ge...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 649 000 PLN (5 497 zł/m2)

5
3
300 m2
1986
15857832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 275 m² | gotowy parter | 2 wejścia | Tłuszcz 27134403 15857832 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 275 m² położony na działce 655 m² w Tłuszczu. Nieruchomość została zaprojektowana jako dwa niezależne lokale mieszkalne, z czego parter jest w pełni wykończony i gotowy do zamieszkania od zaraz.Nieruchomość ...

Tłuszcz (Mazowieckie, gm. Tłuszcz)

899 000 PLN (3 269 zł/m2)

5
1
275 m2
2003
15790208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny 150 m² | ogród 257 m² | Kobyłka 25957869 15790208 Na sprzedaż skrajny, przestronny segment o powierzchni ok. 150 m² położony w cichej i zielonej części Kobyłka. Nieruchomość oferuje prywatny ogród 257m², funkcjonalny układ pomieszczeń oraz wiele praktycznych rozwiązań technicznych, które zwiększają ...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 249 000 PLN (8 327 zł/m2)

6
2
150 m2
2014
15641481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalna działka z całorocznym domkiem 23084165 15641481 Duża działka z całorocznym domkiem, stawem i balią - doskonałe miejsce na wypoczynekLOKALIZACJA:Działka znajduje się w Somoninie - spokojnej, urokliwej okolicy, gdzie można poczuć prawdziwy kontakt z naturą. W pobliskiej miejscowości Ostrzyce znajduj...

Somonino (Pomorskie, gm. Somonino)

1 650 000 PLN (36 667 zł/m2)

3
1
45 m2
2023
15888287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica z potencjałem w centrum Kościerzyny 27807133 15888287 Na sprzedaż KAMIENICA o powierzchni użytkowej 395,10 m2 z dwoma lokalami użytkowymi i 5 mieszkaniami, usytuowana na działce o powierzchni 321 m2 w idealnej oraz pożądanej dla inwestorów lokalizacji!Najważniejsze informacje:Kamienica o powierzchni uży...

Kościerzyna (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

1 200 000 PLN (3 038 zł/m2)

12
-
395 m2
-
15861970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27218629 15861970 Nowoczesny, bezczynszowy segment o powierzchni użytkowej 114 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Przestronny, środkowy lokal w idealnym stanie, gotowy do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych.Na par...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (8 838 zł/m2)

5
2
130 m2
2022
15860910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27188873 15860910 Polecamy nieruchomość w miejscowości Klepacze tuż obok osiedla Starosielce w Białymstoku. Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z 2019 roku o powierzchni całkowitej 185m2. Dom został zbudowany z cegły ceramicznej, dach wykonano z blachodachówki, ...

Klepacze (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 249 000 PLN (6 751 zł/m2)

4
-
185 m2
2019
15655895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23395686 15655895 Marzysz o komfortowym domu z dużym ogrodem w otoczeniu lasu? Teraz możesz spełnić swoje marzenie kupując dom w Żabnie koło Mosiny!Przedstawiamy na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o pow. użytkowej 162,59 m2, pow. całkowitej 221 m2, położony na obs...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

960 000 PLN (4 344 zł/m2)

4
2
221 m2
2012
15506773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20088940 15506773 Do sprzedania dom w parkowej części Milanówka!Dom otoczony zielenią,miejsce spokojne,pełne uroku,spokojna ulica,dobre sąsiedztwo.Rozkład pomieszczeń.Na parterze:- salon połączony z kuchnią, łazienka i hall. Trzy sypialnie. Z salonu i jednego pokoju w...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 650 000 PLN (12 802 zł/m2)

6
2
207 m2
1955
15494521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19815379 15494521 Oferujemy na sprzedaż urokliwe siedlisko położone we wsi Popielarnia, w gminie Wiskitki , powiat żyrardowski, woj. mazowieckie miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, naturę i spokój. Nieruchomość to rozległa działka o powierzchni 27 056 m, z cz...

Popielarnia (Mazowieckie, gm. Wiskitki)

420 000 PLN (13 125 zł/m2)

1
-
32 m2
-