• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Łódź Górna

Znalezionych ofert: 14

15875509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526126 15875509 Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z nieograniczonymi możliwościami aranżacji? Ta działka w miejscowości Budy Wandalińskie to rzadka okazja na rynku – położona zaledwie 500 metrów od granicy Łodzi, oferuje spokój natury z infrastru...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

561 344 PLN

-
-
3136 m2
-
15875549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526213 15875549 Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z nieograniczonymi możliwościami aranżacji? Ta działka w miejscowości Budy Wandalińskie to rzadka okazja na rynku – położona zaledwie 500 metrów od granicy Łodzi, oferuje spokój natury z infrastru...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

281 030 PLN

-
-
1570 m2
-
15875136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27525568 15875136 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 697 m², położona w Łodzi przy ul. Nowe Górki i al. 600-lecia miasta Łodzi.To propozycja dla osób, które marzą o własnym domu, a jednocześnie cenią sobie szybki dojazd do centrum miasta i bliskość miejskich ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN

-
-
700 m2
-
15636066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22950364 15636066 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Łodzi na ulicy Gościniec. Działka o powierzchni 920 m2. Na działce prąd, woda i gaz w drodze dojazdowej wydane warunki podłączenia. Dla działki wydane pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

199 000 PLN (216 zł/m2)

-
-
920 m2
-
15597765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22121989 15597765 Na sprzedaż działka budowlana Łódź Chojny - Górna 1228 m2. Klasyfikacja gruntu B wszystkie media w ulicy prąd, woda, kanalizacja, gaz i światłowód.W planie zagospodarowania terenu grunty przeznaczone na tereny mieszkaniowe jednorodzinne ZN bez uciąż...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (235 zł/m2)

-
-
2459 m2
-
14838936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3009128 14838936 Działka budowlana 4732 m2, Górna, ulica Kolumny, cicha okolica Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4732 m2. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy wśród pól i łąk, oddalona od ulicy kolumny o 300 metrów. Dla działki wydane ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

740 000 PLN (156 zł/m2)

-
-
4732 m2
-
15794347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26069802 15794347 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4 152 m², położona w Łodzi przy ul. Tuszyńskiej w rejonie o dynamicznie rozwijającej się zabudowie mieszkaniowej i usługowej. Nieruchomość idealnie nadaje się pod zabudowę deweloperską miesz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 500 000 PLN (843 zł/m2)

-
-
4152 m2
-
15881039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z warunkami zabudowy i projektem 27621250 15881039 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa niezabudowana o łącznej powierzchni 549 m², położona w Łodzi przy ul. Zamorskiej 26A, w dzielnicy Łódź - Górna.Działka składa się z dwóch działek ewidencyjnych:106103_9.0009.5962106103_9.0009.22487Nierucho...

Łódź (Górna), Zamorska

438 360 PLN (798 zł/m2)

-
-
549 m2
-
15868860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27392685 15868860 Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną położoną w Łodzi, dzielnica Górna w okolicy skrzyżowania Rzgowskiej i Paderewskiego. Teren ma powierzchnię 744 m2 (dodatkowo jest pas drogi 90 m2) o wymiarach 23 x 31 m, ogrodzony siatką z met...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 300 000 PLN

-
-
744 m2
-
15516788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20299343 15516788 Mam do zaoferowania działkę z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku wielorodzinnego w dzielnicy Górna Chojny w okolicy ul. Paderewskiego. Wydana decyzja warunkach zabudowy pozwala na możliwość budowy budynku wielorodzinnego, do 12m, do powie...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 300 000 PLN

-
-
749 m2
-
15676187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23766455 15676187 Działka inwestycyjna 820 m² z WZ PUM ok. 2000 m² Idealna pod zabudowę mieszkaniowąNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 820 m², położona w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem o powierzchn...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 100 000 PLN (2 561 zł/m2)

-
-
820 m2
-
15143945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10870672 15143945 Działka budowlana na sprzedaż w pięknej i cichej okolicy, nad stawem. Ta urokliwa działka o wielkości 807 mkw znajdująca się nad stawem Piecha pozwala cieszyć się ciszą i spokojem jak i bliskością miasta (pięć minut do Portu Łódź). Szybkie połączenie...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

650 000 PLN (805 zł/m2)

-
-
807 m2
-