• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Aleksandrów Łódzki Spółdzielcza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Spółdzielcza

Znaleźliśmy 64 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Łódzki Aleksandrów

15682001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23869178 15682001 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Ludwika Węgierskiego,  działka budowlana o powierzchni 956,2 m2. Media - woda na działce            - prąd przy działceNa terenie nieruchomości znajdują się wieloletnie nasadzenia.Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze b...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

200 000 PLN (208 zł/m2)

-
-
962 m2
-
15647581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23235773 15647581 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Ludwika Węgierskiego,  działka budowlana o powierzchni 956,2 m2. Media - woda na działce            - prąd przy działceMożliwość dokupienia działki obok o powierzchni 962 m2.Na terenie nieruchomości znajdują się wieloletnie n...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

200 000 PLN (209 zł/m2)

-
-
958 m2
-
15536509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20754541 15536509 Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1477,6 m2.Według MPZP jest to teren zabudowy jednorodzinnej.Media - woda i prąd - w drodze dojazdowej.Dwie drogi dojazdowe.Możliwość dokupienia działki obok ze stawem.Blisko centrum mia...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

230 000 PLN (156 zł/m2)

-
-
1475 m2
-
15349811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16515211 15349811 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana 1592 m2. z budynkiem gospodarczym 240 m2. ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana o powierzchni 1592 m2, przy drodze asfaltowej. Media : prąd - w drodze asfaltowej woda - w drodze asfaltowej ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

450 000 PLN (283 zł/m2)

-
-
1592 m2
-
15795970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26109888 15795970 Na sprzedaż narożna działka budowlana za cenę 260.000 tyś złotych o powierzchni 843 m² z przeznaczeniem usługowo-mieszkaniowym idealna pod inwestycję, działalność lub nowoczesny dom z funkcją usługową. Dodatkowo do metrażu możemy doliczyć około 250 ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

240 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
843 m2
-
15338663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16207228 15338663 Działka budowlana zalesiona 2194 m2 w Aleksandrowie Łódzkim Do sprzedania działka budowlana 2194 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka znajduje się przy drodze utwardzonej w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Placydows...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

370 000 PLN (169 zł/m2)

-
-
2194 m2
-
15629467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22828895 15629467 Ogłoszenie kierujemy do klientów indywidualnych poszukujących miejsca na realizację własnego domu marzeń. Cena ofertowa została ustalona z myślą o negocjacjach, co stanowi doskonałą okazję do uzgodnienia korzystnych warunków transakcji.Działka charak...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

149 000 PLN (157 zł/m2)

-
-
950 m2
-
15504043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20010349 15504043 Działka budowlana 1232,8 m2 w miejscowości Ciężków 7 km od centrum Aleksandrowa Łódzkiego.Wymiary działki to 49m x 26mW planie miejscowym, działka jest oznaczona symbolem 4MN (1 przeznaczenie – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna;2) dopuszczenie loka...

Ciężków (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

195 000 PLN (158 zł/m2)

-
-
1232 m2
-
15791558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25994374 15791558 DZIAŁKA BUDOWLANA Kolonia Brużyca, 1100 m² (nr działki 832)Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m², położona w miejscowości Kolonia Brużyca w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do Łodzi, Aleksandrowa Ł...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

220 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15841619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26792482 15841619 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ulica Wolności, działka budowlana o powierzchni 3599,9 m2.Media - prąd, woda, gaz w drodze przy działce.Na terenie nieruchomości znajduje się staw i linia napowietrzna.Istnieje możliwość zakupu drugiej działki w głębi o powierzch...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

200 000 PLN (56 zł/m2)

-
-
3599 m2
-
15794647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26076841 15794647 KSIĘSTWO - na sprzedaż działka rolna o powierzchni 9001,1 m2.Według MPZP jest to teren upraw polowych i ogrodniczych.Studium - tereny rolnicze, zabudowa zagrodowa.Media - prąd w odległości.Miejsce częściowo zalesione.Cena za metr kwadratowy - 23 zł.W...

Księstwo (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

210 000 PLN (23 zł/m2)

-
-
9001 m2
-
15791559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25994373 15791559 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 100 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy jednorodzinnej i usługowej.Media - prąd w drodze dojazdowej.Nieruchomość położona niedaleko centrum.W okolicy domy jednorodzinne.Możliwość w...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 450 000 PLN (173 zł/m2)

-
-
8374 m2
-