• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Błonie

Znalezionych ofert: 37

15885788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27740854 15885788 Na sprzedaż grunt inwestycyjny pod zabudowę przemysłowo-produkcyjną w miejscowości Błonie.Nieruchomość idealna dla inwestora planującego rozwój w sektorze produkcyjnym. Działka o dużym potencjale, położona w dogodnej lokalizacji, zapewniającej łatwy ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

2 053 500 PLN (370 zł/m2)

-
-
5550 m2
-
15885789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27740863 15885789 Oferujemy na sprzedaż grunt inwestycyjny w Błoniu, idealny pod zabudowę przemysłowo-produkcyjną, magazynową lub logistyczną.Nieruchomość idealna dla inwestora planującego rozwój w sektorze produkcyjnym. Działka o dużym potencjale, położona w dogodnej...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

2 851 960 PLN (370 zł/m2)

-
-
7708 m2
-
15877389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27569300 15877389 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Błonie.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, co znacznie przyspiesza proces rozpoczęcia inwestycji Działka ma regularn...

Błonie (Małopolskie, gm. Tarnów)

153 650 PLN

-
-
1000 m2
-
15627343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22781941 15627343 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerTeren o powierzchni 37 240 m2 bezpośrednio przy trasie Poznańskiej (DK92 Warszawa - Poznań) i utwardzonej drodze gminnej z obowiązującym MPZP.Do planowanego Centralnego Portu Lotniczego Baranów i kolei...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

13 406 400 PLN (360 zł/m2)

-
-
37240 m2
-
15829381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26639090 15829381 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki przemysłowej położonej ; za granicami miasta w Błoniach, o powierzchni aż 13 540 m. Idealne miejsce dla inwestorów planujących rozwój działalności magazynowej, usługowej . Na terenie obowiązują już wy...

Błonie (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

2 978 800 PLN (220 zł/m2)

-
-
13540 m2
-
6900105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 286533 6900105 Działka budowlana z wszystkimi mediami , położona w miejscowości Bramki, 4 km od Błonia. PKP Boża Wola w odległości 2 km. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe wolno stojące lub bliźniacze. Wszys...

Błonie (Bramki) (Mazowieckie, gm. Błonie)

300 000 PLN

-
-
1158 m2
-
7305589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 77597 7305589 Działka budowlana usytuowana w Woli Łuszczewskiej k.Błonia o powierzchni 3152 m2, o wymiarach ok. 68x46 m, dłuższym bokiem do wewnętrznej drogi, piąta linia zabudowy od drogi utwardzonej w której jest prąd oraz woda. Działka z nowego podziału, w ko...

Błonie (Wola łuszczewska) (Mazowieckie, gm. Błonie)

126 080 PLN

-
-
3152 m2
-
5308581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 76739 5308581 Piękna działka budowlana 1500 m2 w Bramkach k. Błonia. Położona na osiedlu działek z nowego podziału. Bardzo kształtna 34x44 m , sucha, wysoka, lekko porośnięta brzózkami. Przy osiedlu prąd, wodociąg i gazociąg . Dojazd ulicą asfaltową i kilkadz...

Błonie (Bramki) (Mazowieckie, gm. Błonie)

600 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15580335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21770177 15580335 Położona w Błoniu działka budowlana którą MPZP przeznacza pod budownictwo wielorodzinne. Wszystkie media miejskie. Niedaleko do dworca PKP. Dojazd drogą asfaltową. Zapraszam Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Ja...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

2 190 500 PLN

-
-
1666 m2
-
15797513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26150368 15797513 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Błonie-Wieś, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 (Warszawa–Poznań). Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy i posiada własny, bezpośredni zjazd z DK92, co stano...

Błonie (Błonie-wieś) (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 884 600 PLN (300 zł/m2)

-
-
6282 m2
-
15609583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22378803 15609583 Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja - bezpośrednio przy drodze krajowej 92 Warszawa-Poznań.Grunt inwestycyjny znajduje się w pierwszej linii zabudowy przy drodze krajowej z bezpośrednim zjazdem. Jest zabudowany domem z lat 70-tych o powierzchni ok 100 m...

Błonie (Błonie-wieś) (Mazowieckie, gm. Błonie)

3 800 000 PLN (296 zł/m2)

-
-
12839 m2
-
15797514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26150369 15797514 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Błonie-Wieś, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 (Warszawa–Poznań).Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy i posiada własny, bezpośredni zjazd z DK92, co stanow...

Błonie (Błonie-wieś) (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 822 200 PLN (300 zł/m2)

-
-
6074 m2
-