• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Baranówko Smolenia Bohdana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Smolenia, Bohdana i Baranówko

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15707076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24313130 15707076 Sprzedam działkę 3070 m w milanówku super lokalizacji przy głównej głównej drodze, działka plan przestrzenny zagospodarowania można na niej dom wybudować wolnostojący- rezydencje ewentualnie kilka domów dwu lokalowych działka wymiary głównej ulicy 24...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

920 000 PLN

-
-
3070 m2
-
15691613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24018326 15691613 MAŁA NEGOCJACJA CENY!!!Sprzedam bardzo ładną działkę 18061m2 w Podkowie Leśnej zaledwie 10km od Warzawy miasta ogrodu z bardzo dobrym dojazdem z kazdej drogi szybkiego ruchu ,połozonej około km od stacji kolejki WKD która może być przeznaczona na dzi...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

6 500 000 PLN

-
-
18061 m2
-
15721896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24608612 15721896 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 503 mkw., położona w miejscowości Chylice-Pólko, w gminie Piaseczno. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla rodzin z dziećmi, w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz terenów ...

Piaseczno (Chylice) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

850 000 PLN (566 zł/m2)

-
-
1503 m2
-
15878370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594885 15878370 Nie przegap okazji, aby zainwestować w ziemię w tak wyjątkowym miejscu. Ta działka budowlana w Kampinosie to idealne miejsce na zrealizowanie Twoich marzeń o własnym domu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na obejrzeni...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

180 000 PLN (174 zł/m2)

-
-
1036 m2
-
15878367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594882 15878367 Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu, ta działka z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nie przegap okazji i skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację tego wyjątkowego miejsca. Zapraszamy do kontaktu!W pobliżu ...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

175 000 PLN (175 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15878214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27591300 15878214 Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Rogóźno.Nieruchomość znajduje się niedaleko rzeki Narew (ok. 400m). Tereny te od wielu lat doskonale służą na odpoczynek od zgiełku miasta. Okolica jest bardzo cicha i spokojna z dużą ilością p...

Rogóźno (Mazowieckie, gm. Rząśnik)

124 000 PLN (137 zł/m2)

-
-
902 m2
-
15858452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149366 15858452 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

288 000 PLN (232 zł/m2)

-
-
1239 m2
-
15832961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26725045 15832961 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ziemię rolną 2,0300 ha we wsi Likiec w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie Lipnowskim w gminie Skępe.Nieruchomość składa się z dwóch działek w tej chwili jest uprawiana rzez rolnika.Klasa ziemi V i VI.C...

Likiec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Skępe)

97 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
20300 m2
-
15757773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25306640 15757773 Działka budowlano-usługowa 1500 m² Wola Krakowiańska, gmina NadarzynNa sprzedaż działka o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Wola Krakowiańska przy ul. Jastrzębskiej (gmina Nadarzyn). To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod...

Wola Krakowiańska (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

330 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15606584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22332144 15606584 Oferta dla dewelopera! Grunt o powierzchni 12,72 ha pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą.Działka znajduje się w miejscowości Żółwin obok Podkowy Leśnej.Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z którego wynika , iż minimalna powi...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

31 800 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
126900 m2
-
14776074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 188841 14776074 Ta działka doskonale nadaje się pod budowę osiedla domków jednorodzinnych-wszystkie media w drodze. Działka w Mrokowie o pow. 9225m2, o regularnym kształcie i wymiarach ok. 33x280, a do tego wszystkie media w drodze.Dużym atutem lokalizacji jest poło...

Mroków (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 300 000 PLN (358 zł/m2)

-
-
9225 m2
-
15648901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas! Działka budowlana pod Koronowem 23282873 15648901 TYLKO U NAS działka mieszkaniowa z WZ o powierzchni 1 075 m2 położona na skraju lasu, dookoła pola i łąki. W pobliżu jezioro Lipkusz (6 minut). Piękne miejsce do odpoczynku przy jednoczesnym szybkim dostępie do Koronowa (10 minut) i Bydgoszczy (około...

Stronno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dobrcz)

99 000 PLN

-
-
1075 m2
-