• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Borne Sulinowo Turystyczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Turystyczna

Znaleźliśmy 47 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Sulinowo Borne

15198798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12382391 15198798 Przepięknie położone na niewielkim wzniesieniu nad jeziorem Pile we wsi Silnowo działki budowlane. Działki leżą na ogrodzonym terenie z bramą wjazdową na pilota. Teren oznaczony w MPZP 5UT - lokalizacja usług turystycznych z dopuszczeniem lokalu mi...

Silnowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

240 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
2375 m2
-
15522791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20454096 15522791 Przedstawiam Państwu jedną z trzech nieruchomości w miejscowości Liszkowo, woj. zachodniopomorskie. Działka budowlana nr 1698 o powierzchni 1337 m2 o przeznaczeniu jednorodzinnym. Blisko Bornego Sulinowa oraz plaży nad jeziorem  Komorze - najczystsze...

Liszkowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

100 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1337 m2
-
15403530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17767827 15403530 PROMOCJA !!! PIERWSZE SPRZEDANE 2 DZIAŁKI W NIŻSZEJ ( dla tej działki cena promocyjna 100 złm2 - było 127 złm2 - 145.410 zł )Kompleks działek budowlanych „OSIEDLE BUKOWE” nad jeziorem w miejscowości CieminoAtrakcyjna działka budowlana położona w kom...

Ciemino (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

114 500 PLN (100 zł/m2)

-
-
1145 m2
-
15541028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka ponad 8ha tuż przy jeziorze! 20851709 15541028 Działka blisko jeziora Komorze - działka rolna z możliwością zabudowyTylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność!Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę z lasem położoną w malowniczej okolicy. Działka znajduje się zaledwie 70 metrów od jeziora oraz po...

Komorze (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

1 599 000 PLN

-
-
82300 m2
-
15675869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23757461 15675869 Działka premium z dostępem do jeziora Pile Borne Sulinowo, ul. NadbrzeżnaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji Bornego Sulinowa przy ul. Nadbrzeżnej, z bezpośrednim dostępem do jeziora Pile...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

950 000 PLN (257 zł/m2)

-
-
3699 m2
-
14198533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 105376 14198533 Tylko 5 km od Drawskiego Parku Krajobrazowego - kompleksu lasów i jezior o pow. 38 tys. ha Działka (szerokości ok. 65 m) położona jest w odległości 60 m od jeziora Kiełpino i 5 km od Drawskiego Parku Krajobrazowego - kompleksu lasów i 47 jezior polod...

Kiełpino (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

192 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
6400 m2
-
15452854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18898025 15452854 Zapraszam do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1643 m², położonej zaledwie 30 m od malowniczego Jeziora Ciemino. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o budowie swojego wymarzonego domu w otoczeniu ...

Ciemino (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

360 000 PLN (219 zł/m2)

-
-
1643 m2
-
14638792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 153841 14638792 Działka z widokiem na jezioro, położona w pięknej, letniskowej miejscowości Ciemino, Nieruchomość ma powierzchnię 1330 m2 i zlokalizowana jest ok. 100 m od Jeziora Ciemino i plaży. Wspaniałe miejsce, świetnie nadające się pod budowę domu jednorodzinn...

Ciemino (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

139 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
1330 m2
-
14544041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 140168 14544041 Działka budowlana położona w niedalekiej odległości od dwóch jezior: Jeleń i Świdno - Sarcze. Nieruchomość ma powierzchnię 3480 m2, co daje dużo przestrzeni i pozwala na szerokie możliwości zagospodarowania terenu. Przeznaczenie działki pozwala nam n...

Jeleń (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

135 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
3480 m2
-
15632806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22871497 15632806 W sprzedaży wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Radacz, składająca się z działki o powierzchni 1270 m2. To idealna inwestycja zarówno dla osób poszukujących spokojnego miejsca na wypoczynek, jak i dla tych, którzy chcą prowadzi...

Radacz (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

245 000 PLN (193 zł/m2)

-
-
1270 m2
-
14737788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 174525 14737788 Działka rolna 3.500m2 granicząca bezpośrednio ze stawem i lasem grunty klasy V i VI .Możliwość wybudowania siedliska z funkcją mieszkalną i usługi agroturystycznych ,do wykorzystania pod pole namiotowe ,domki turystyczne całoroczne .Blisko media ,t...

Komorze (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

299 000 PLN

-
-
3500 m2
-
15522829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20454094 15522829 Przedstawiam Państwu jedną z trzech nieruchomości w miejscowości Liszkowo, woj. zachodniopomorskie. Działka budowlana nr 1697 o powierzchni 1658 m2 o przeznaczeniu jednorodzinnym.  Działka w spokojnej okolicy, bardzo dobrze nasłoneczniona. W pobliżu ...

Liszkowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

100 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
1658 m2
-