• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Chrzanów

Znalezionych ofert: 19

15885725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27739951 15885725 Do sprzedania działka w Chrzanowie Małym. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową.Atutem są media miejskie zlokalizowane przy działce ( prąd, wodociąg, internet).Działka zlokalizowane w spokojnej, pr...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

520 000 PLN

-
-
2070 m2
-
15884099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27695333 15884099 Do sprzedania działka w Chrzanowie Małym. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.Atutem są media miejskie zlokalizowane przy działce ( prąd, wodociąg, internet).Działka zlokalizowa...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

467 000 PLN

-
-
1500 m2
-
13677451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1982557 13677451 Działka rolna w miejscowości Chrzanów Mały. W planie zagospodarowania przestrzennego teren częściowo przewidziany pod usługi i przemysł. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej w drodze woda, prąd i gaz. Istnieje możliwość podziału ziemi i zaku...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 400 000 PLN

-
-
10000 m2
-
13700877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2005408 13700877 Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa zlokalizowana przy głównej drodze. Wszystkie media miejskie w granicy działki, dojazd asfaltem do wjazdu na A-2 około 1,5 km.Zapraszam do oglądania, bardzo atrakcyjna oferta CENA DO NEGOCJACJI !!!Lokalizacja...

Chrzanów Duży (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

6 060 000 PLN

-
-
10100 m2
-
13677306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 99029 13677306 Teren inwestycyjny o powierzchni 18839 m2, szerokość działki od frontu 35 m. Dojazd drogą asfaltową, media: prąd , woda, gaz. Teren częściowo utwardzony i ogrodzony. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z preznaczeniem po...

Chrzanów Duży (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

3 767 800 PLN

-
-
18839 m2
-
15578060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21719302 15578060 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam działkę budowlaną w Luszowicach gmina Chrzanów, Małopolska .Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklep, kościół, szkoła, przystanek autobusowy. Działka posiada wydane warunki zabudowy. Ogłoszenie pryw...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

240 000 PLN (123 zł/m2)

-
-
1950 m2
-
15608059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22374558 15608059 Na sprzedaż działka pod inwestycje !!!Działki są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego symbol M - mieszkalny jednorodzinny (dwulokalowy) z możliwością zabudowy budynków w granicy działki, czyli zabudowa jednorodzinna dwulokalowa w...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 234 500 PLN

-
-
4938 m2
-