• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Domaszczyn Przylesie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przylesie i Domaszczyn

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15877846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27580628 15877846 Działki budowlane w Pomlewie przy ul. Brzozowej.Mapa lokalizacji: https:doroch.plbppomlpoml.htmlPomlewo położone jest w Gminie Przywidz przy drodze łączącej Gdańsk i Kościerzynę, ok. 25km od centrum Gdańska, 4km od Przywidza. Położony 600m od oferowa...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

248 877 PLN (76 zł/m2)

-
-
3255 m2
-
15877304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27565204 15877304 DZIAŁKA Z PRZEZNACZENIEM POD HALE MAGAZYNOWĄ LOKALIZACJA: Działka położona Miszewko przy ul. Gdyńskiej, z bezpośrednio widoczna z drogi krajowej nr. 20, jednocześnie w bliskiej odległości ( ok 800 m ) znajduje się węzeł drogi S7. Jest to jeden z najb...

Miszewko (Pomorskie, gm. Żukowo)

3 744 000 PLN (390 zł/m2)

-
-
9600 m2
-
15877300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27565189 15877300 DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA JEZIORO POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄNIERUCHOMOŚĆ:Przedmiotem sprzedaży jest wydzielona działka o powierzchni 4 000 m2. Do działki prowadzi droga utwardzona gruntowa. Działka jest lekko nachylona w kierunku jeziora, co tworzy bajec...

Pieniążkowo (Pomorskie, gm. Gniew)

145 000 PLN (36 zł/m2)

-
-
4000 m2
-
15736457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24874230 15736457 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Potęgowie pod zabudowę przemysłowo- usługową.Powierzchnia : 5,65 ha.Możliwość zakupu mniejszej działki - zgodnie z oznaczeniami B1B2B3Działka nr 713 u...

Potęgowo (Pomorskie, gm. Potęgowo)

2 712 000 PLN (48 zł/m2)

-
-
56500 m2
-
15600668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22200388 15600668 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (395 zł/m2)

-
-
14016 m2
-
15401787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17730008 15401787 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Działka 7474m2 położona w Otominie. Teren objęty MPZP.MNUS – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług sportu i rekreacjiMaksymalna powierzchnia zabudowy 20 procentMinimalny procent powierzchni biologicznie czy...

Otomin (Pomorskie, gm. Kolbudy)

2 990 000 PLN (399 zł/m2)

-
-
7486 m2
-
15820939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26574772 15820939 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży obszerną działkę z warunkami zabudowy w miejscowości Kuczów.Działka o powierzchni 3300m2 mieści się w miejscowości Kuczów w powiecie starachowickim. Działka składająca się z dwóch części w kształcie prostok...

Kuczów (Świętokrzyskie, gm. Brody)

159 000 PLN

-
-
3300 m2
-
15863483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250376 15863483 Działka o nr 126714 położona jest w obrębie Klimontów, w mieście Sosnowiec, przy ulicy Dobrzańskiego. Nieruchomość ma kształt zbliżony do litery L. Teren działki płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 420 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
9748 m2
-
15769015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w pierwszej linii od jeziora.Piękny widok. 25550430 15769015 Tylko u nas!Na sprzedaż działka rekreacyjnaletniskowa w pierwszej linii od jeziora Motława Wielka w miejscowości Przezmark. Piękny widok, dostęp do jeziora oraz małej kładki przybrzeżnej.Na działce znajduje się domek letniskowy, garaż i 2 budynki gos...

Przezmark (Pomorskie, gm. Stary Dzierzgoń)

325 000 PLN

-
-
692 m2
-
15719227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nad rzeką Liwiec | 12 500 m2 | inwestycyjnie 24563333 15719227 Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Kamieńczyk, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Liwiec.Atutem tej oferty jest bliskość rzeki - jej urokliwy brzeg znajduje się zaledwi...

Kamieńczyk (Mazowieckie, gm. Wyszków)

1 200 000 PLN

-
-
12500 m2
-
15861792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27212895 15861792 Przepiękna działka o powierzchni 6000m2 (ostatnia na reprezentacyjnym miejscu) Poznań Strzeszyn  Z pozwoleniem na budowę Nieruchomośc - ostatnia działka w niepowtarzalnej lokalizacji, otoczona lasem, w pobliżu jezioro Rusalka i j. Strzeszynek oraz j....

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
6000 m2
-