• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Dopiewo Brylantowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Brylantowa

Znaleźliśmy 23 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Dopiewo

15296852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15097118 15296852 Polecam do zakupu urokliwą działkę w miejscowości Zakrzewo, przy ul. Leśnej blisko Poznania.Bardzo dobra komunikacja z Poznaniem i innymi miejscowościami  poprzez bliskość drogi S11  zapewnia szybki i wygodny przejazd, ok. 300m od u...

Zakrzewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

795 000 PLN

-
-
1001 m2
-
15775576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z potencjałem inwestycyjnym 25682411 15775576 Na sprzedaż: atrakcyjna nieruchomość z potencjałem Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 1387 m², składająca się z dwóch działek położonych w spokojnej, zielonej okolicy w niedalekiej odległości od Poznania. Działka narożnikowa, z możliwośc...

Zakrzewo, Niezłomnych

920 000 PLN (663 zł/m2)

-
-
1387 m2
-
15884476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27704348 15884476 Na sprzedaż działka położona w gminie Dopiewo (rejon Dąbrowy), objęta wstępnym projektem podziału, z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (w tym dwulokalowej).PARAMETRY INWESTYCYJNE maksymalna powierzchnia zabudowy: 30% możliwe dwie kon...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

379 000 PLN

-
-
700 m2
-
14896400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4182354 14896400 DZIAŁKA Z PRZEZNACZENIEM ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ, DOPIEWO, LISÓWKI Działka położona w uroczej miejscowości Lisówki, o powierzchni 3ha .Teren nie jest objęty MPZP, nie posiada warunków zabudowy. W studium przeznaczenie zabudowy jednorodzinnej.MEDIA- k...

Dopiewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 800 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
30000 m2
-
15878399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27595694 15878399 Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w gminie Dopiewo (rejon Dąbrowy), objęty wstępnym projektem podziału, z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (w tym dwulokalowej). Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla dewelopera poszukujące...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 750 000 PLN

-
-
5005 m2
-
15872537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27496257 15872537 Działka inwestycyjna z WZ – 4 lokale Dopiewiec Lokalizacja Dopiewiec, gmina Dopiewo – spokojna, rozwijająca się okolica w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Szybki dojazd do Poznania. Najważniejsze informacje Działka: nr...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

635 000 PLN

-
-
1719 m2
-
14900614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 4312841 14900614 DZIAŁKA Z PRZEZNACZENIEM ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ, DOPIEWO, LISÓWKI Działka o powierzchni 3 ha położona w uroczej o wyjątkowym klimacie miejscowości Lisówki, blisko obszarów leśnychTeren nie jest objęty MPZP, nie posiada warunków zabudowy. W studium p...

Dopiewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 350 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
30000 m2
-
13566684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23396 13566684 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ROLNA - LISÓWKI, GMINA DOPIEWO,  STUDIUM - MNTeren o powierzchni ok 5, 9500 ha atrakcyjnie położony, niedaleko jeziora we wsi Lisówki, Gm Dopiewo. Grunt posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej. Malownicza okoli...

Dopiewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

3 867 500 PLN (65 zł/m2)

-
-
59500 m2
-
12907833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23345 12907833 Urokliwy teren blisko nad Jeziora Tomickiego, Lisówki, Studium- pod zabudowę jednorodzinną położony bezpośrednio przy lesieTeren nie jest objęty MPZP, nie posiada warunków zabudowy. W studium przeznaczenie rezydencjonalne, oraz w mniejsze części pod ...

Trzcielin (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

2 931 500 PLN (65 zł/m2)

-
-
45100 m2
-
15875398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527203 15875398 Atrakcyjna działka budowlana w centrum Dopiewca – Znakomita lokalizacja i pełne media! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 673 m² przy ulicy Kolejowej w Dopiewcu - działka nr 2133. To idealna propo...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

339 000 PLN

-
-
673 m2
-
15474107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19374658 15474107 Marzysz o idealnej lokalizacji pod wymarzony dom ?zobacz! działka blisko terenów zielonychOferujemy wyjątkowo pięknie położoną działkę w otulinie terenów leśnych w miejscowości Pokrzywnica gminie Dopiewo obręb Więckowice o powierzchni 3272 mkw, Teren...

Pokrzywnica (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 550 000 PLN (474 zł/m2)

-
-
3272 m2
-
13895779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2202582 13895779 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POD PRZEMYSŁ , TRZCIELIN, DOPIEWOOBIEKTY PRODUKCYJNE, SKŁADY MAGAZYNY Nieruchomość gruntowa o powierzchni 12,125 ha. położona w miejscowości Trzcielin gminie Dopiewo. Zgodnie z MPZP teren przeznaczony jest pod przemysł, teren ob...

Trzcielin (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

24 250 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
121250 m2
-