• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 123

15702904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24241243 15702904 Działka budowlano-usługowa o powierzchni 1000 m², idealna pod zabudowę domów jednorodzinnych dwulokalowych, dwukondygnacyjnych.Nieruchomość ma  dostęp do głównych arterii komunikacyjnych DK 61,lokalnej komunikacji, SKM oraz terenów rekreacyjnych.Doda...

Borowa Góra (Mazowieckie, gm. Serock)

280 000 PLN (280 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15257587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14014221 15257587 Działka jedyna w swoim rodzaju - optymalna wielkość 1500 m2. Woda, prąd, kanalizacja na działce. Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o pow. 1503 mkw w otulinie lasów. Całość powierzchni dzieli się na dwie odrębne działki. Na terenie dzi...

Kania Góra (Łódzkie, gm. Zgierz)

219 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
1503 m2
-
15632987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22880666 15632987 Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 5480m2 w Starowej Górze . Całość jest podzielona na 3 osobne działki. Media w drodze dojazdowej ( prąd, gaz, woda, kanalizacja )Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Działk...

Starowa Góra (Łódzkie, gm. Rzgów)

1 326 100 PLN (242 zł/m2)

-
-
5480 m2
-
13942048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23480 13942048 Działka inwestycyjna w Starowej Górze bezpośrednio przy trasie 91 Oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjna położoną bezpośrednio przy trasie 91 w Starowej Górze o powierzchni 3000 m2. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem na handel, usługi lub nieucią...

Starowa Góra (Łódzkie, gm. Rzgów)

805 000 PLN (268 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15894121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27925642 15894121 NA SPRZEDAŻ JEDNA z 2 DZIAŁEK DO WYBORU w TUPADŁACH - NA GRANICY JASTRZĘBIEJ GÓRY na ul. ZBOŻOWEJOferowane działki o powierzchniach 2 073 m2 i 2 113 m2 położone sa w sąsiedztwie nowych domków wakacyjnych jak i całorocznych.Działki płaskie, słoneczne ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

725 000 PLN (360 zł/m2)

-
-
2013 m2
-
11882754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 81384 11882754 Do sprzedaży działka o powierzchni ok. 19800 mkw. położona przy ulicy asfaltowej, wszystkie media miejskie przy działce. Wym. działki ok 105x185m.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana ...

Góra Kalwaria (Kąty) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 277 000 PLN

-
-
19800 m2
-
15893193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27903306 15893193 Oferuję na sprzedaż działkę numer 1254 o powierzchni 400mkw w miejscowości Zielona Góra-Barcikowice.Jest to działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Działka ma regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 25 x 16m. Działka od trzech s...

Zielona Góra (Barcikowice) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

150 000 PLN (375 zł/m2)

-
-
400 m2
-
15718663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24553496 15718663 Działka budowlana polożona w okolicach Marianek , dobra lokalizacja , ciche spokojne okolice. Aktualny plan zagospodarowania z 20165 r treny oznaczone w planie 3MN3- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej , bliżniaczej , szeregowej z usługam...

Góra Kalwaria (Marianki) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

462 500 PLN

-
-
1850 m2
-
13501091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1801280 13501091 Nieruchomość położona we wsi Potycz ok 7 km od Góry Kalwarii Działka WYDANE WARUNKI ZABUDOWY (przed ustawą ......, może kupić każdy !!!!) na budynek dwulokalowy (tzw. bliźniak) z garażami w bryle budynku o łącznej powierzchni zabudowy 250 m kw....

Góra Kalwaria (Potycz) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

180 000 PLN

-
-
3270 m2
-
13501149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 113933 13501149 Działka położona we wsi Obręb około 5 km od Góry Kalwarii w kier. Grójca ok 200 m od drogi krajowej nr 50. Działka leśna las ok 50-60 lat w przeważającej mierze sosnowy z dębami i brzozą i oczywiście z grzybami różnego gatunku. Do sprzedania dział...

Góra Kalwaria (Obręb) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

260 000 PLN

-
-
41100 m2
-
13501163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 97627 13501163 Działka połóżona we wsi Potycz ok 6 km od Góry Kalwarii w kier, Warki Usytuowana blisko lasu ciche spokojne okolice do drogi Góra Kalwaria -Warka ok 1,5 km do płanowanej obwodnicy ok 7 km. Miżliwość zakupienia jednej działki z wydanymi warunkami ...