• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 123

15871728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27474916 15871728 Na sprzedaż działka budowlano-rolna położona w miejscowości Czarna Góra, powiat tatrzański, województwo Małopolskie.Powierzchnia: 2317 m²Cena: 382 000 złNr ewidencyjne: 27001, 27002, 2701, 2697, 2698, 2699LOKALIZACJA I OTOCZENIEDziałka położona jest...

Czarna Góra (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

382 000 PLN

-
-
2317 m2
-
15595516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22077395 15595516 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3 200 mkw. położonej w miejscowości Czarny Las. Ta urokliwa nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, zapewniając swoim przyszłym mieszkańcom komfort oraz bl...

Góra Kalwaria (Czarny las) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

459 900 PLN (144 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15698503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24151035 15698503 Na sprzedaż: Działka budowlana 1000 m² Wilcza Góra, gm. Lesznowola, ul. JasnaPrezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1000 m², położonej w zielonej, spokojnej części Wilczej Góry, przy ul. Jasnej (gmina Lesznowola)....

Wilcza Góra (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

680 000 PLN (680 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15821607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26576775 15821607 Oferujemy nieruchomość gruntową, składającą się z 2 działek o łącznej powierzchni 9126m2.Prezentowany teren zlokalizowany jest w miejscowości Sówka, obręb Wysoka Góra, gmina Srokowo.Na działki składają się grunty klasy PsIV oraz RIVBW sąsiedztwie dz...

Wysoka Góra (Warmińsko-Mazurskie, gm. Srokowo)

228 150 PLN

-
-
9126 m2
-
15863293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27242315 15863293 Jeśli poszukują Państwo działki pod budowę domu jednorodzinnego, w miejscu gdzie można odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się spokojem, bliskością lasu, a jednocześnie świetnym dojazdem do Warszawy (stacja PKP Czachówek Południowy w odległości 1 km...

Góra Kalwaria (Czachówek) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

230 000 PLN (206 zł/m2)

-
-
1118 m2
-
15865713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka- projekt pozwolenie na budowę- 700m plaża 27304932 15865713 Ta działka czeka na Ciebie !Nieruchomość:Piękna działka, która czeka na Ciebie z gotowym projektem budowy oraz pozwoleniem na budowę. Łączna powierzchnia 782 m2, szerokość 23m oraz długość 34m. Dookoła jest ogrodzenie siatką, media, którą są przy sam...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 249 000 PLN

-
-
781 m2
-
15780289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25800249 15780289 Na sprzedaż działka o powierzchni 1,9668 ha położona przy ul. Żwirowej w Wilczej Górze, w gminie Lesznowola.Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie ul. Słonecznej oraz trasy ekspresowej S7 zapewnia bardzo dobry dojazd do Warszawy, Piaseczna i Janek. Zadr...

Wilcza Góra (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

5 310 000 PLN (270 zł/m2)

-
-
19668 m2
-
15820900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26592055 15820900 Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną w spokojnej okolicy,. Powierzchnia : 2527m2. Działka objęta MPZP oznaczenie : 25MN w całości przeznaczona pod zabudowę. Media: Prąd w drodze. Idealny dojazd do Katowic, Chorzowa, Bytomia, Gliwi...

Góra Siewierska (Śląskie, gm. Psary)

505 400 PLN

-
-
2527 m2
-
15698613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24152381 15698613 Na sprzedaż: Działka budowlana 1330 m² Wilcza Góra, gm. Lesznowola, ul. JasnaPrezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1330 m², położonej w zielonej, spokojnej części Wilczej Góry, przy ul. Jasnej (gmina Lesznowola).D...

Wilcza Góra (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

798 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
1330 m2
-
15698612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24152339 15698612 Na sprzedaż: Działka budowlana 1330 m² Wilcza Góra, gm. Lesznowola, ul. JasnaPrezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1330 m², położonej w zielonej, spokojnej części Wilczej Góry, przy ul. Jasnej (gmina Lesznowola).D...

Wilcza Góra (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

798 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
1330 m2
-
15136162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa działka budowlana w Jastrzębiej Górze! 10673162 15136162 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Jedna z OSTATNICH działek budowlanych w Jastrzębiej Górze.ATUTY: Działka budowlana w odległości zaledwie 800 m od plażyLOKALIZACJA...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 350 000 PLN

-
-
1200 m2
-
14937688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5124779 14937688 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZAW3692016Na sprzedaż działka budowlana położona w cichej i spokojnej okolicy, w miejscowości Kania Góra, gmina Zgierz. Okolica Sokolniki, Rosanów. W okolicy znajdują się domki jednorodzinne, i działki budowlane. Budują się t...

Kania Góra (Łódzkie, gm. Zgierz)

225 000 PLN

-
-
1500 m2
-