• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Katowice Szopienicka

Znalezionych ofert: 6

15896534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej 27981916 15896534 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej o łącznej powierzchni 67836 m², w skład której wchodzą działki gruntu 230286, 349755, 230486, 230586, 231586 zapisane w księdze wieczystej nr KA1K000646059.Kompleks działek stanowi teren po by...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

16 085 000 PLN (237 zł/m2)

-
-
67836 m2
-
15896533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach ul. Szopienicka 27981914 15896533 Nieruchomość położona w Katowicach ul. Szopienicka o powierzchni 25485 m² w skład której wchodzi działki nr 230886, 230986 zapisane w księdze wieczystej KA1K000646059.Kształt nieruchomości nieregularny. Teren nierówny wymaga wykonania prac makroniwel...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

5 000 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
25485 m2
-
15896530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej 27981902 15896530 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej o powierzchni 7156 m², działka gruntu oznaczona nr 219386 zapisana w księdze wieczystej KA1K000536516.Nieruchomość o regularnym kształcie zbliżonym do trapezu - wydłużona. Porośnięta zielenią ...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

1 890 000 PLN (264 zł/m2)

-
-
7156 m2
-
15896529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość zlokalizowana w Katowicach w rejonie ul. Szopienickiej 27981900 15896529 Nieruchomość zlokalizowana w Katowicach w rejonie ul. Szopienickiej i łącznej powierzchni 67662 m²w skład której wchodzą działki 104386, 93186, 92886, 97555, 97655, 93086 , zapisane w księdze wieczystej KA1K000536059 . Bez bezpośredniego dostępu do d...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

12 000 000 PLN (177 zł/m2)

-
-
67662 m2
-
15896528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Szopienickiej i Gospodarczej 27981894 15896528 Nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Szopienickiej i Gospodarczej o łącznej powierzchni 17490 m² w skład których wchodzą działki gruntu 119886, 119986, 120086, 120186 zapisane w księdze wieczystej KA1K000536516.Nieruchomość ma kształt nieregu...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

2 465 000 PLN (141 zł/m2)

-
-
17490 m2
-
15896527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość położona jest w Katowicach przy ulicy Szopienickiej 27981892 15896527 Nieruchomość położona jest w Katowicach przy ulicy Szopienickiej o powierzchni 6738 m² w skład których wchodzą działki nr 161286, 150386, 150486,zapisane w księgach wieczystych KA1K001357918, KA1K000536516.Prawo użytkowania wieczystego działki nr 161...

Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

4 000 000 PLN (594 zł/m2)

-
-
6738 m2
-