• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Narty Modrzewiowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Narty i Modrzewiowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15850618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26999970 15850618 Działka nad morzem koło Mrzeżyna – Roby - woj. zachodniopomorskie, powiat Gryfice, gmina TrzebiatówWyłącznie w naszej ofercie !!!Oferujemy Państwu ogrodzoną działkę nr 1464 o powierzchni 1245m2 w kształcie kwadratu, o płaskim ukształtowaniu, w sąsied...

Roby (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

240 000 PLN (193 zł/m2)

-
-
1245 m2
-
15824459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana "Zielone Wzgórza". TYLKO U NAS. 27916713 15824459 Nieruchomość położona jest na Zielonych Wzgórzach, w pobliżu lasu - niesamowity klimat do odpoczynku przy jednoczesnym szybkim dostępie do Chojnic (5 minut).Idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego. W pobliżu sklep spożywczy. Działka położona ...

Nieżywięć (Pomorskie, gm. Człuchów)

328 000 PLN

-
-
2015 m2
-
15859869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27177823 15859869 Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 1,0268 ha, położona w malowniczej miejscowości Zarzyce Wielkie, w gminie Kalwaria Zebrzydowska. Nieruchomość ma nieregularny kształt i posiada dojazd drogą gminną o charakterze polnym, co zapewnia...

Zarzyce Wielkie (Małopolskie, gm. Kalwaria Zebrzydowska)

99 000 PLN

-
-
10268 m2
-
15805683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26314358 15805683 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 70,70 ara, położona w Młodziejowicach (gm. Michałowice), przy ul. Awdańców. Nieruchomość wyróżnia się korzystnym przeznaczeniem w MPZP oraz świe...

Młodziejowice (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 500 000 PLN

-
-
7070 m2
-
15128494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 10474315 15128494 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu produkcyjno–usługowym, zlokalizowana w strategicznym punkcie komunikacyjnym i w niewielkiej odległości od centrum miasta.Bezpośrednie sąsiedztwo skrzyżowania ul. Elbląskiej i Trasy Sucharsk...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

9 950 000 PLN (786 zł/m2)

-
-
12666 m2
-
15876773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka pod zabudowę mieszkaniową 27554327 15876773 Lokalne Biuro w Michałowicach poleca!Opis- Działka położona wśród nowych domów jednorodzinnych.- Blisko szkoła podstawowa, sklepy i przystanki komunikacji.- Możliwość prowadzenia nieuciążliwych usług.- Obecnie działka po podziale na 3 działki ( 2 dzi...

Opacz-Kolonia (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 796 000 PLN

-
-
4000 m2
-
15875161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527483 15875161 PARAMETRY DZIAŁEKDziałka nr 7571 – 1719 m² (ok. 17,2 ar) - DOSTĘPNADziałka nr 7572 – 1735 m² (ok. 17,4 ar) - DOSTĘPNADziałka nr 7574 – 1689 m² (ok. 16,9 ar) - DOSTĘPNAOgromny potencjał inwestycyjny! Bezpośrednio przy działce gmina buduje nową, asfalt...

Potok (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

110 000 PLN

-
-
1719 m2
-
15707076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24313130 15707076 Sprzedam działkę 3070 m w milanówku super lokalizacji przy głównej głównej drodze, działka plan przestrzenny zagospodarowania można na niej dom wybudować wolnostojący- rezydencje ewentualnie kilka domów dwu lokalowych działka wymiary głównej ulicy 24...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

920 000 PLN

-
-
3070 m2
-
15691613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24018326 15691613 MAŁA NEGOCJACJA CENY!!!Sprzedam bardzo ładną działkę 18061m2 w Podkowie Leśnej zaledwie 10km od Warzawy miasta ogrodu z bardzo dobrym dojazdem z kazdej drogi szybkiego ruchu ,połozonej około km od stacji kolejki WKD która może być przeznaczona na dzi...