• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Odolion Kwiatowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Odolion i Kwiatowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15881718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27645556 15881718 Duża działka z zabudową Skierniewice, HalinówNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 2200 m², położona w spokojnej i rozwijającej się części Skierniewic, w dzielnicy Halinów.Na terenie nieruchomości znajduje się drewniany dom ( 60m2) z pote...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

470 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15878224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27591304 15878224 Sprzedam działkę budowlana na kameralnych 'przedmieściach' Skierniewic, w miejscowości Miedniewice - cisza i spokój, z szybkim dojazdem do miasta- to idealny balans, którego inwestorzy obecnie szukają najbardziej. Na sprzedaż działka budow...

Miedniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

169 000 PLN (274 zł/m2)

-
-
616 m2
-
15876165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532336 15876165 Duża działka z pozwoleniem na budowę cisza, przestrzeń i szybki dojazd do Skierniewic.Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Budy Trzcińskie, zaledwie kilka minut od Skierniewic. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokoju, ...

Budy Trzcińskie (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

540 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
9865 m2
-
15849586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26974723 15849586 Na sprzedaż działka budowlana nr 1288 w miejscowości ObkasPrzedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 1288, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Obkas. Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorod...

Obkas (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kamień Krajeński)

84 990 PLN (70 zł/m2)

-
-
1216 m2
-
15805538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26308182 15805538 NA SPRZEDAŻ 2 DZIAŁKI  917 m2  oraz 1 289 m3  w Strzelnie niedaleko NADMORSKICH MIEJSCOWOŚCIOferuję Państwudo wyboru  parcele:- 917 m2 - 165 000 zł- 1 289 m3 - 225 000 złNA WIOSNĘ DO DZIAŁEK ZOSTANIE DOPROWADZONA WODANa parcele zostały wydane WZ o na...

Strzelno (Pomorskie, gm. Puck)

165 000 PLN (180 zł/m2)

-
-
917 m2
-
15760805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25368672 15760805 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 955m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Niewielka powierzchnia dział...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

238 000 PLN (249 zł/m2)

-
-
955 m2
-
15760804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25368671 15760804 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 1307m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Działki budowlane takie jak...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

320 000 PLN (245 zł/m2)

-
-
1307 m2
-
15757406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25301224 15757406 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 954m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Niewielka powierzchnia dział...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

235 000 PLN (246 zł/m2)

-
-
954 m2
-
15744503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25040524 15744503 DZIAŁKI BORKOWICE, RÓŻNE POWIERZCHNIE, ZAPYTAJ!Działka budowlana o powierzchni 966 mkw, położona zaledwie w 5 km od centrum Mosiny. Aktualny plan zagospodarowania pozwala na zabudowę jednorodzinną. Zgodnie z MPZPPowierzchnia zabudowy- 30 %, dwie kond...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

270 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
900 m2
-
15707912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24329915 15707912 Działka rolno-budowlana z warunkami zabudowy Dąbrowice pod Skierniewicami.Cisza, przestrzeń, możliwości Twój kawałek spokoju na wsi.Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku, ale chcesz zostać blisko miasta?Ta działka w Dąbrowicach to idealne miejsc...

Dąbrowice (Łódzkie, gm. Maków)

265 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
13973 m2
-
15570647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21550478 15570647 Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 1 705 m², zlokalizowana w Piasecznie, na ulicy Konarskiego - Zalesie Dolne. Działka znajduje się w willowej, cichej i spokojnej okolicy, przy asfaltowej, mało uczęszczanej ulicy. Działka ma idealne warunki ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 190 000 PLN (698 zł/m2)

-
-
1705 m2
-
15411790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17940813 15411790 Na sprzedaż częściowo zabudowana działka o powierzchni 16 348m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy trasie S7. Dzięki połączeniu trasy S7 z Warszawą bardzo łatwy i szybki dojazd do stolicy. Nieruchomość znajduje się w połowie drogi pomiędzy Warszawą i R...

Zaborów (Mazowieckie, gm. Belsk Duży)

1 135 000 PLN (69 zł/m2)

-
-
16348 m2
-