• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Osielsko

Znalezionych ofert: 22

15885014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715508 15885014 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

391 402 PLN (64 zł/m2)

-
-
6131 m2
-
15885078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716763 15885078 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

540 980 PLN (64 zł/m2)

-
-
8474 m2
-
15885077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716764 15885077 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

481 454 PLN (64 zł/m2)

-
-
7543 m2
-
15885015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27715506 15885015 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

328 265 PLN (64 zł/m2)

-
-
5142 m2
-
15885079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27716765 15885079 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 291 693 PLN (57 zł/m2)

-
-
22586 m2
-
15885076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27716762 15885076 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

326 669 PLN (64 zł/m2)

-
-
5117 m2
-
15885013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715503 15885013 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

593 208 PLN (63 zł/m2)

-
-
9416 m2
-
15684628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23907820 15684628 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy u...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

3 953 672 PLN (61 zł/m2)

-
-
64409 m2
-
15706663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24307438 15706663 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjne działki budowlane w Osielsku o powierzchni 931 m 2 oraz 1233m 2 objęte MPZP. Wymiary działki: 29 (długość) x 32 (front działki). MPZP przewiduje: - budowę domu jednorodzinnego, w zabudowie szeregowej oraz ...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

489 000 PLN

-
-
1233 m2
-
15819437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26645187 15819437 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną z MPZP w doskonałej lokalizacji w Osielsku o powierzchni 2 529 m 2 . Działka pod MPZP, oznaczenie: B8UM - tereny usług z dopuszczeniem mieszkalnictwa. MEDIA: - woda - gaz - prąd (wykona...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

889 000 PLN

-
-
2529 m2
-
15358815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16758527 15358815 Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną położoną przy drodze wojewódzkiej, objętą MPZP ( handel ,usługi, magazyny, hale ). Nieruchomość gruntowa składa się z 4 działek o łącznej powierzchni ok.4500 m2 idealnie nadaje się pod lokale usługowe, hale m...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

4 441 000 PLN

-
-
4441 m2
-
15551963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21003361 15551963 Oferta działek inwestycyjnych Osielsku . Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o metrażu 3457m2 ( 957m2 oraz 2500m2) jedna z nich objęta MPZP - teren usługowy komercja. Istnieje możliwość zakupu sąsiadującej działki o metrażu (3200 m2) Oferta w po...