• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Poczesna

Znalezionych ofert: 15

15873994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27517889 15873994 Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 1,48 ha, położona w miejscowości Kolonia Poczesna, w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej okolicy. Nieruchomość ma kształt trapezu o wymiarach około 300 m długości i 55 m szerokości, ...

Kolonia Poczesna (Śląskie, gm. Poczesna)

900 000 PLN (62 zł/m2)

-
-
14600 m2
-
15873196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27513564 15873196 Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1,31 ha, położona w miejscowości Kolonia Poczesna, w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej okolicy.Nieruchomość ma kształt trójkąta, co daje ciekawe możliwości zagospodarowania terenu zarówno pod zabud...

Kolonia Poczesna (Śląskie, gm. Poczesna)

850 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
13100 m2
-
15872144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27485999 15872144 Na sprzedaż dwie działki rolne, każda o powierzchni 1,06 ha, położone w miejscowości Kolonia Poczesna przy ul. Spadowej, w gminie Poczesna (woj. śląskie). Nieruchomości mają kształt trapezu o wymiarach około 50 x 110 m, co daje szerokie możliwości za...

Kolonia Poczesna (Śląskie, gm. Poczesna)

200 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
10600 m2
-
15882508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27666613 15882508 Kolonia Poczesna - oferujemy do sprzedaży działkę o pow.1873 m2, będącą częścią terenu o powierzchni 5625m2, podzielonego geodezyjnie na pięć działek budowlanych Droga wewnętrzna - udział po 15 dla każdej z działek , ujęty w cenie ofertowej. Całk...

Kolonia Poczesna (Śląskie, gm. Poczesna)

110 000 PLN

-
-
1873 m2
-
15866485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320812 15866485 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1003 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu natury, a jednocześnie w sąsiedztwie nowo powstałych budynków mies...

Poczesna (Brzeziny kolonia) (Śląskie, gm. Poczesna)

179 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
1003 m2
-
15866464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320810 15866464 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1090 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu natury, a jednocześnie w sąsiedztwie nowo powstałych budynków mies...

Poczesna (Brzeziny kolonia) (Śląskie, gm. Poczesna)

196 200 PLN (180 zł/m2)

-
-
1090 m2
-
15866506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320814 15866506 Na sprzedaż – Działka budowlana w miejscowości Sobuczyna gm. PoczesnaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1152 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu w otoczen...

Poczesna (Sobuczyna) (Śląskie, gm. Poczesna)

175 000 PLN (152 zł/m2)

-
-
1152 m2
-
15866569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27320816 15866569 Sprzedam działkę – Kolonia Brzeziny Wielkie , gm. PoczesnaNa sprzedaż działka o powierzchni 4339 m2, położona w miejscowości Kolonia Brzeziny Wielkie w gminie Poczesna. Kształt działki nieregularny. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy, w s...

Poczesna (Brzeziny kolonia) (Śląskie, gm. Poczesna)

149 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
4339 m2
-
15866442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320811 15866442 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2093m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu natury, a jednocześnie w sąsiedztwie nowo powstałych budynków miesz...

Poczesna (Brzeziny kolonia) (Śląskie, gm. Poczesna)

366 275 PLN (175 zł/m2)

-
-
2093 m2
-
15085316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9279887 15085316 Działka budowlana położona w Gminie Poczesna w miejscowości Zawodzie ul..Jałowcowa.Powierzchnia 1063m2 szer 25m.Działka nieogrodzona.W ulicy nowe domy . Okolica cicha , blisko do lasu . Wejście na działkę od strony wschodniej (optymalne). Gaz i ...

Poczesna (Zawodzie) (Śląskie, gm. Poczesna)

110 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1063 m2
-
15731189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24787264 15731189 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerJeżeli lubicie cichą, zieloną okolicę, spacery, wycieczki rowerowe, las, kąpiel w rzece, czy wędkowanie - mamy dla Was ładną działkę o atrakcyjnych wymiarach, w przystępnej cenie.-Wypoczynek: Las: 700m, rz...

Poczesna (Korwinów) (Śląskie, gm. Poczesna)

230 000 PLN (194 zł/m2)

-
-
1184 m2
-
15709748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24361696 15709748 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2093m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu natury, a jednocześnie w sąsiedztwie nowo powstałych budynków miesz...

Poczesna (Brzeziny kolonia) (Śląskie, gm. Poczesna)

366 275 PLN (175 zł/m2)

-
-
2093 m2
-