• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Popów Sadowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sadowa i Popów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15845743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26866555 15845743 Podstawowe informacje    powierzchnia: 1200 m²    bezpośredni dostęp do drogi publicznej    otoczenie: nowa i luźna zabudowa jednorodzinna, dużo zieleni________________________________________MPZP bezpieczeństwo i elastycznośćDziałka objęta miejscow...

Marylka (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

467 000 PLN (389 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15840528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26777517 15840528 Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zainwestować w nieruchomość w jednym z najpiękniejszych regionów. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki.Cena działki wynosi 155 000 PLN, co stanow...

Szydłów (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

155 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15742069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24984342 15742069 Szukasz ciszy i spokoju w otoczeniu przyrody i myślisz o inwestycji z dużym potencjałem?  Lubisz aktywnie spędzać wolny czas i cenisz miejsca z ciekawą historią? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży dzi...

Zakrzewo (Mazowieckie, gm. Karniewo)

180 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15553053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21035429 15553053 Działka jest już dostępna do zakupu, co pozwala na szybki start realizacji Twojego projektu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się właścicielem niepowtarzalnej nieruchomości w malowniczej lokalizacji. Serdecznie zapraszamy na prezentację.Ce...

Wandzin (Łódzkie, gm. Wodzierady)

450 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
4460 m2
-
15497372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19878804 15497372 Oferowana działka dostępna jest wyłącznie w naszym biurze, co gwarantuje jej staranne sprawdzenie pod kątem formalno-prawnym, zapewniając pełne bezpieczeństwo transakcji.Działka leśna blisko morza – 1400 m w linii prostej od BałtykuNieruchomość położ...

Chłapowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

300 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
3003 m2
-
15284247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14762313 15284247 Działka o powierzchni 1,8100 m²przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną oferuje potencjalnemu nabywcy Powierzchnia: Działka o powierzchni 1,8100 m² stanowi wystarczające miejsce do wybudowania domu jednorodzinnego. To pozwala na zagospodarowanie przes...

Leśnica (Łódzkie, gm. Wodzierady)

300 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
18100 m2
-
13907938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2215498 13907938 Działka budowlana o powierzchni 420 m2 z gotowym projektem i prawomocnym WZ. Wyjątkowa, jedyna taka działka w centrum Nowego Brzeska. Została wydana prawomocna WZ na budowę budynku usługowo-handlowo-mieszkalnego. Piwnice + 3 kondygnacje. Powierzchnia...

Nowe Brzesko (Małopolskie, gm. Nowe Brzesko)

390 000 PLN (929 zł/m2)

-
-
420 m2
-
14414825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126641 14414825 Narama. Ładna, duża, widokowa działka. Teren bardzo malowniczy,, naprawdę cichy i spokojny. Działka w planie miejscowym przeznaczona pod budowę mieszkaniowo-usługową MR2, w części rolna.Media w drodze dojazdowej - asfaltowej.Powierzchnia 30 ar, w ksz...

Narama (Małopolskie, gm. Iwanowice)

439 000 PLN (147 zł/m2)

-
-
2993 m2
-
14004922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 101972 14004922 Piękna działka w malowniczej okolicy, idealna na dom dla rodziny. Na tej widokowej i cichej działce może stanąć Twój wymarzony dom. Okolica należy do bardzo malowniczych, zachęca do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu.Nowe domy powstają tu w o...

Balice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

360 000 PLN (180 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15886201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka dostęp do Jeziora Żarnowieckiego MPZP 27750382 15886201 Działka z przejściem do Jeziora Żarnowieckiego z możliwością podziału 2 259 m²!!Gotowy pomysł na życie albo inwestycję.To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć prywatność, naturę i rozsądną inwestycję. Położona w Lubkowie, między lasem a J...

Lubkowo (Pomorskie, gm. Krokowa)

495 000 PLN

-
-
2259 m2
-
15140634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Morze Plaża Rzeka Ostrowo 10762105 15140634 Malownicza plaża w Ostrowie, to ukryty klejnot na wybrzeżu Bałtyku.!! Plaża położona jest między znanymi kurortami Karwią, a Jastrzębią Górą.Oferuje spokój i przestrzeń, które trudno znaleźć w innych zatłoczonych miejscach. Działka tuż nad rzeką Czar...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

139 500 PLN

-
-
635 m2
-
15889637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27856598 15889637 Malownicza działka budowlana położona w Szklarach ze strumykiem i mediami na działce.Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 550m2 położona w urokliwej i spokojnej części miejscowości Szklary gmina Jerzmanowice (ok.20km od Krakowa).To propozycja ...

Szklary (Małopolskie, gm. Jerzmanowice-Przeginia)

110 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
550 m2
-