• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 75

15671084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa, narożna działka w sercu Suchego Lasu 23662657 15671084 Jeśli szukasz działki pod budowę domu ze świetnym dojazdem do Poznania, w sercu prężnie rozwijającego się Suchego Lasu - ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1018 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji w Suchym Lesie,...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

990 000 PLN

-
-
1018 m2
-
15893174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27902919 15893174 Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 6000 m, usytuowaną na ostatnim, prestiżowym miejscu w Poznaniu - na Strzeszynie. To niepowtarzalna okazja dla osób poszukujących przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Działka posiada aktualne pozwolenie na...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15877032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27562077 15877032 Na sprzedaż zadbana działka ROD z domkiem rekreacyjnym położona przy ul. Wichrowej 7 w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieć własną zieloną przestrzeń do wypoczynku, grillowania czy uprawy roślin – a jednocześnie pozostać blisko mias...

Poznań (Smochowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

110 000 PLN

-
-
300 m2
-
15770484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25554174 15770484 Dziaka rolna o powierzchni 41719 ha, z przeznaczeniem w Studium pod zabudowę jednorodzinną ( częściowo z WZ) położona w atrakcyjnej i spokojnej części Nowego Miasta - Pokrzywno, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Poznania z szybkim dostępem ...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 760 990 PLN (210 zł/m2)

-
-
41719 m2
-
15656541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23414346 15656541 Pokrzywno- działka budowlana 1716 mkw z Warunkami Zabudowyprzestrzeń i natura na wyciągnięcie ręki!Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień? Ta działka to idealne połączenie spo...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

634 920 PLN (370 zł/m2)

-
-
1716 m2
-
15655908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23396007 15655908 Działka budowlana- Pokrzywno- 1598 m² z Warunkami ZabudowyTwój azyl w zielonej części Nowego MiastaSzukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień? Dziaka położona w urokliwej, spokoj...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

591 260 PLN (370 zł/m2)

-
-
1598 m2
-
13616947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98561 13616947 Działka o powierzchni 1250 mkw położona na poznańskim Pokrzywnie, obręb Krzesiny. Dojazd droga szutrowąFront 27 m. kształt prostokąta, teren płaskiWarunki zabudowy były wydane przed podziałem geodezyjnym terenu - przeznaczenie zabudowa jednorodzinna...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

720 000 PLN (576 zł/m2)

-
-
1250 m2
-
13384092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 88601 13384092 DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY LESIE- UMULTOWOCICHA OKOLICA, UZBROJONA Działka położona w pobliżu terenów leśnych. Powierzchnia działki 820 m2.Przeznaczenie- mieszkalno -usługowe.Idealna pod segment bliźniaka ( front 18 m) lub budynek wolnostojący. Okolica d...

Poznań (Umultowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

950 000 PLN (1 159 zł/m2)

-
-
820 m2
-
15650369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23315068 15650369 DZIAŁKA BUDOWLANA - POKRZYWNO- 6220 MKWTrzy działki budowlane w trakcie podziału geodezyjnego, z wydanymi warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącejTeren położony w zielonej, spokojnej części Nowego Miasta zaledwie kilkanaśc...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 301 400 PLN (370 zł/m2)

-
-
6220 m2
-
15459372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19025375 15459372 Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o powierzchni 880m2 i 1053 m2 - położone na Piątkowie, Osiedlu Władysława Jagiełły, bezpośrednio przy parkuMPZP- Plan miejscowy na większej dopuszcza zabudowę usługową (U) do 1000 m2 na dwóch kondygnacjach...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 150 000 PLN (1 111 zł/m2)

-
-
1935 m2
-
15334271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16087921 15334271 Duża działka rolna, zlokalizowana w Szczepankowie w rejonie ulic Gospodarska i Szczepankowo Teren o powierzchni 8264 mkw, objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- wschodni klin zieleni oznaczenie w MPZP 1Kz-RWS- tereny rolnicze,dział...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

410 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
8264 m2
-
11319498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3469289 11319498 DZIAŁKA Z PRZEZNACZENIEM MIESZKANIOWYM LUB USŁUGOWYM, JUNIKOWO okolica Junikowskiej, Teren o powierzchni 2609 mkw położony w obrębie Junikowa, W nowym STUDIUM z 2023 r przeznaczenie MNU,  zabudowa jednorodzinna wolnostojąca LUB usługowa, natomiast w ...

Poznań (Junikowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 200 000 PLN (460 zł/m2)

-
-
2609 m2
-